Zmien skórke
Logo Polygamii

Odanulowane-anulowane Agony Unrated zadebiutuje za półtora tygodnia

Jako dodatek, a nie samodzielna pozycja.

Będąc szczerym, kompletnie umknął mi moment, w którym anulowana z powodów problemów finansowych Madmind Studios „niepocięta” wersja Agony otrzymała jednak zielone światło. Ale wyszła z tego ciekawa saga, jeszcze ubarwiająca historię polskiego straszydła. Dziś dowiedzieliśmy się, iż Uncut ukaże się w Halloween, 31 października. Będzie płatnym rozszerzeniem dla właścicieli podstawki, ukaże się wyłącznie na Steamie (tam zresztą Agony powinno pozostać, gdyż porty konsolowe, no, nie wyszły za dobrze). A zatem musielibyście wyłożyć jeszcze trochę gotówki, by sprawdzić, czy jeszcze bardziej niegrzeczna wizja piekła wpłynie na jakość całego doświadczenia.

W makabrycznym zwiastunie zobaczycie sporo nowych sekwencji. Miażdżenie dzieci, paskudne otoczenia, nowe pułapki, gargantuiczne członki demonów oraz fragmenty zbanowanych zakończeń, które oglądaliśmy przed wakacjami (tych z gwałtem na przykład). Agony wraca do tego, co najlepiej wychodziło przed oryginalną premierą – usilnego szokowania czym się da. Ale świat jest odrobinkę mądrzejszy tym razem. Mądrzejszy o kilka recenzji dziecka Madmind Studios.

Ta gra musiałaby zostać przebudowana od podstaw, by poprawić swój wizerunek. Nie dodawać kolejne penisy z piekła rodem, tylko zmienić konstrukcje poziomów, sztuczną inteligencję przeciwników, przepisać oskryptowane fragmenty, przemodelować zagadki logiczne, popracować nad logiką kolejnych rozdziałów, rozjaśnić narrację, nagrać ponownie scenki dialogowe. Być może – być może! – jestem nie do końca sprawiedliwy, pisząc Wam „nie dajcie się zwieść”. Ale już raz nastawiłem za Was karku i brakuje mi, niestety, czasu, by robić to ponownie.

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
2 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

Po dość kiepskim starcie, w ramach “rekompensaty” czy poprawy wizerunku, powinni dać tego patcha za darmo. Jak będzie na jakiejś promocji, to chętnie sprawdzę co tam nowego w piekle 😉

C.C. Stellar
Użytkownik

Dotychczasowi posiadacze dostaną zniżkę 90%.

xentix
Użytkownik

pod załączonym trailerem na YT piszą, że za free

krissu88
Użytkownik

xXGOTYXx

PentaStar
Użytkownik

Crap zazwyczaj pozostaje crapem, niezależnie od tego ile by tego nie patchować, polerować i zawijać w sreberko…

Dziadek mówił – z gówna bata nie ukręcisz… I miał rację.

Popularne wpisy

Popularne Gry