Zmien skórke
Logo Polygamii

O, w lipcu Nintendo Switch Online rozszerzy się nie tylko o kolejne gry z NES-a

Ale i tych nie zabraknie, spokojnie.

Rewind. Tę opcję otrzymają subskrybenci Nintendo. Chodzi, oczywiście, o możliwość cofania czasu w starych grach (motyw znany chociażby ze SNES-a Mini). Przewijanie dostępne będzie we wszystkich (już ponad pięćdziesięciu) tytułach, które czekają w retro-Netfliksie Japończyków i… to bardzo fajny motyw. Bo ośmiobitówki są często niesprawiedliwe lub po prostu koszmarnie trudne, zwłaszcza dla młodszych stażem graczy. A puryści mogą tego w ogóle nie używać. Chociaż przy takim Adventure of Link wątpię, by ktokolwiek się nie skusił. Rewind trafi do NSO 17 lipca, tego samego dnia, co wymienione poniżej klasyki.

Donkey Kong 3 oraz Wrecking Crew. Ta druga interesująca głównie dlatego, że przedstawia Mariana z czasów przed pierwszą wizytą w Mushroom Kingdom. Ta pierwsza zaś – przynajmniej w moich oczach – jest najlepszą odsłoną pierwotnej trylogii wściekłego małpiszona. Najlepiej mi klikała za gówniaka. Nawet jeśli bliżej jej już do Galaxians niż platformówki z krwi i kości. Tak, to ta odsłona, gdzie trzeba „strzelać” spryskiwaczem w owady oraz tytułowego rozrabiakę. Razem macie dwie lub trzy godziny sentymentalnej zabawy, jeśli miałbym ocenić to jakoś realnie.

Nie będę kolejny raz zaczynał tej samej paplaniny. Stali czytelnicy wiedzą, jak bardzo Nintendo Switch Online potrzebuje już czegokolwiek innego. I cały czas trzymam kciuki, iż hasztag zmiany nastąpią jeszcze w tym roku. Rewind ze SNES-a już jest. Teraz jeszcze tamtą bibliotekę proszę. Przestanę wtedy narzekać przez jakieś pół roku, obiecuję.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sasilton
Użytkownik

Ta usługa to dramat. Główny ficzer, czyli granie przez siec to jakieś nieporozumienie.
W Mario Makera nie da się grać, bo przez lagi gramy w 5 klatkach w zwolnionym tempie.

W obecnym stanie nawet za darmo byłaby nie do zaakceptowania.

Bregowicz
Użytkownik

Skorzystałem z promocji przy okazji Splatoon 2 (darmowe granie plus kod na NSO), pograłem w Tetrisa, popatrzyłem na PS4 i jego Plus, stwierdziłem nie moja bajka. Gdyby nie promocja dająca rok usługi przy wykupie Twitch Prime (a tam “The Office” trzymający moją podłączoną kartę z siłą czarnej dziury) to już dawno bym to wszystko zostawił. NES to tytuły dla mnie w całości za stare, a parę partyjek Mario Karty za dodatkowe 70 złotych to śmiech na sali.
Konsola super, gry super, system za to prostacki, a płatna usługa to mental z 2007 (mniej-więcej) roku, gdy konkurencyjne pułapki na siano dopiero startowały.

Popularne wpisy

Popularne Gry