NVIDIA i CD PROJEKT nawiązują współpracę przy Wiedźminie

NVIDIA i CD PROJEKT nawiązują współpracę przy Wiedźminie29.11.2004 11:55
Materiały prasowe

CD Projekt, producent nowej i doskonale się zapowiadającej komputerowej gry RPG - powstającego na znacząco zmodyfikowanej wersji Bioware Aurora Engine Wiedźmina - ogłosił w dniu dzisiejszym rozpoczęcie współpracy z firmą NVIDIA Corporation, światowym liderem w zakresie technologii graficznych i produkcji procesorów mediów cyfrowych.

NVIDIA i CD PROJEKT wspólnie przygotowują grę do działania na komputerach wyposażonych w procesory graficzne firmy NVIDIA - czyli na sprzęcie najlepszym dla Wiedźmina. Obie firmy wspólnie będą również prowadzić działania marketingowe w ramach programu "The Way It's Meant to Be Played" NVIDII.

W ramach programu "The Way It's Meant to Be Played" Wiedźmin będzie podlegać intensywnym testom na kompatybilność, dzięki którym produkt końcowy będzie oferować graczowi korzystającemu z komputera wyposażonego w procesor firmy NVIDIA najlepszą jakość gry i bezproblemowe instalacje oraz działanie programu. CD Projekt optymalizuje grę pod platformę sprzętową NVIDII iwspółpracuje z tą firmą celem zapewnienia jak najlepszego działania Wiedźmina na komputerach wyposażonych w szeroką gamę procesorów graficznych NVIDII, od najnowszych GeForce 6800 począwszy, na GeForce 3 skończywszy.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod tym tym adresem.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)