Nowy tytuł Bungie również na PS3?

Nowy tytuł Bungie również na PS3?25.02.2010 16:57
Marcin Dąbrowski

Bungie potwierdziło na Tokyo Game Show w 2008 roku, że pracuje nad całkowicie nową marką. W lipcu zeszłego roku dodano, że projekt prawdopodobnie wkrótce będzie miał wydawcę. Do tej pory nie podano listy platform na jakie gra miałaby się ukazać, co sprawiło powstanie plotek o tym, że tytuł trafić może nie tylko na Xboksa 360, lecz także na PS3. Studio nie chce na razie, ani potwierdzić, ani zdementować tych informacji.

Myślę, że cała nasza przyszłość nie jest teraz zdefiniowana, więc na razie nie chcemy podawać żadnych szczegółów”, powiedział Brian Jarrad z Remedy. „Mamy drugą ekipę, oprócz tej która pracuje nad Halo Reach i obecnie tworzą oni coś co będzie naszym kolejnym wielkim tytułem. Za wcześnie, żeby mówić o szczegółach, ale sami wiecie… mamy doskonałe połączenie świeżej krwi i starych wyjadaczy w naszym studio”.

Posiadaczom PlayStation 3 pozostaje więc mieć nadzieję. Najnowsza gra Bungie, Halo: Reach, ukazać ma się pod koniec tego roku, wyłącznie na Xboksa 360. Multiplayerowa beta rozpocznie się już trzeciego maja.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)