Zmien skórke
Logo Polygamii

Nowy Splinter Cell jeszcze w tym roku?

Splinter Cell: Blacklist
Wygląda na to, że kanadyjski Amazon mógł omyłkowo zdradzić coś, czego nie powinien…

Przez jakiś czas na kanadyjskiej stronie Amazonu można dziś było wejść na stronę gry, nazwanej po prostu Splinter Cell 2018 (co oczywiście z pewnością jest tytułem roboczym, wpisanym przez obsługę sklepu w oczekiwaniu na oficjalny).

Co ciekawe, odnośnik do niej pojawił się również na podstronie Ubisoftu w serwisie – dodatkowo wskazując na jej autentyzm. Na korzyść tej plotki wskazuje również to, jak często i regularnie gry Ubisoftu wychodzą na światło dzienne w taki właśnie przedwczesny sposób.

Oczywiście wcale niekoniecznie musi to oznaczać, że nowy Splinter Cell powstaje, nie mówiąc już nawet o jego ukazaniu się w tym roku. Któryś z pracowników sklepu mógł po prostu założyć taką stronę pod wpływem jakichś nieoficjalnych informacji, żeby była już gotowa w razie czego.

Splinter Cell: Blacklist

Tak czy inaczej miło usłyszeć cokolwiek o nowym Splinter Cellu, biorąc pod uwagę, że ostatnia odsłona serii skradanek od Ubisoftu (Blacklist) ukazała się aż 5 lat temu. Dobrze by było, gdyby Sam Fisher powrócił.

Gdyby miało się okazać, że jest w tym krótkotrwałym pojawieniu się nowego Splinter Cella na Amazonie jakiejś ziarnko prawdy, to bardziej konkretnych informacji można się spodziewać na tegorocznych targach E3. I kto wie, może faktycznie Francuzi chcą nam “odstawić Bethesdę”, i wypuścić grę do sprzedaży w kilka miesięcy po jej zapowiedzi?

Dominik Gąska

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
4 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik

Blacklist był świetny. Mam nadzieję, że to prawda, bo stęskniłem się już za Samem.

indeed
Użytkownik

Zagrałbym. Podobnie, jak Simplex uważam, że Blacklist był rewelacyjny i wielka szkoda, że Double Agent oraz Conviction na tyle zszargały dobre imię marki, że ludzie Blacklist po prostu zignorowali, mimo, że było świetne.

gseed
Użytkownik

Owszem DA na next geny było średnie ale na starych konsolach to jeden z najlepszych Splinterów! Grałem niestety na PS2, ale na Xboksie to musiało być cudo.

Simplex
Użytkownik

Z Double Agent jest w ogóle taka śmieszna sytuacja, że Ubisoft Montreal (czyli oryginalny developer gier z serii Splinter Cell) zrobił wersję na PS2, Gamecube, Xboxa i Wii, a wersję X360, PS3 i PC robili Chińczycy (Ubisoft Shanghai). To był dwie zupełnie inne gry i chyba nie muszę mówić, która była lepsza…
Do dziś mam płytę z Xboxowej wersji Double Agent i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze ją wykorzystam.

RealWaaagh
Użytkownik

Najwidoczniej tytuł tej edycji Splinter Cell nie wziął się bez powodu 🙂

TurboGad
Użytkownik

“I kto wie, może faktycznie Francuzi chcą nam “odstawić Bethesdę”, i wypuścić grę do sprzedaży w kilka miesięcy po jej zapowiedzi?”

Ujęte to jest tak jakby to był jakiś nowatorski wyczyn dla Ubi, podczas kiedy od pierwszej zapowiedzi FC: Primal do premiery minęło ok. 5 miesięcy, podobnie było w przypadku AC: Origins (w tym przypadku mniej niż 5 miesięcy, przy czym szczątkowe przecieki były już wcześniej). AC 3 i 4 też były zapowiedziane w pierwszy kwartale danego roku, w którym wyszły jesienią (zapowiedzi też poprzedziły wycieki, ale o wiele “grubsze” niż placeholder na Amazonie).

Popularne wpisy

Popularne Gry