Nowy FPS od Codemasters

Nowy FPS od Codemasters16.02.2010 16:03
Zbigniew Trzeciak

Codemasters potwierdziło prace nad nową strzelanką. Jedną z odpowiedzialnych za nią osób jest Stuart Black, twórca, nomen omen, gry Black ze studia Criterion. Do Blacka dołączyli także inni weterani elektronicznej rozrywki – Tom Gillo, z Sony Computer Entertainment London, oraz Andrew Wilson odpowiedzialny wcześniej za grę Split/Second.

Wszyscy panowie, jak potwierdził wiceprezes Codemasters Gavin Cheshire, prowadzą 80 osobowy zespół, który, w studiu Guildford, tworzy grę na silniku EGO.

”Studio Guildford jest kluczowe dla naszej strategii rozwoju, a ten rok otworzył nowe stanowiska dla projektantów i programistów” - powiedział Cheshire. ”Ze Stuartem Blackiem na czele, silnikiem EGO i znanymi postaciami prowadzącymi projekt, Codemasters Guildford oferuje świetne warunki dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do nas i pracować nad nowymi tytułami”.

Więcej wiadomości możemy spodziewać się w nadchodzącym czasie, a na razie wypada cieszyć się z nowego tytułu i faktu, że ktoś nie tylko nie zwalnia pracowników, ale także chce zatrudniać nowych.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)