Nowość od Gas Powered Games

Nowość od Gas Powered Games15.02.2010 14:08
Zbigniew Trzeciak

Firma Gas Powered Games zapowiedziała początek prac nad swoim nowym projektem. Kings and Castles ma być strategią czasu rzeczywistego osadzoną w realiach fantasy. Pierwsze wzmianki mówią o ”epickim RTS-ie na komputery i konsole nowej generacji”, w którym to gracz wcieli się w jednego z trzech królów walczących o władzę w ”całkiem nowym, oryginalnym świecie fantasy”.

Studio postanowiło pokazać pracę nad nową grę wszystkim fanom. Postępy będzie można śledzić na popularnych portalach – Facebook i Twitter oraz na oficjalnej stronie gry.

”Chcemy zabrać fanów razem z nami na wspaniałą przygodę. Będą mogli wejść za kulisy i razem z nami przyglądać się powstawaniu gry – od początku do końca” - powiedział Chris Taylor, szef studia.

Kings and Castles będzie korzystało z technologi, którą Gas Powered Games wykorzystywało w swoich ostatnich produkcjach, w szczególności w obu grach Supreme Commander, którego drugą część zobaczymy 19 marca. Głównymi cechami nowego tytułu ma być możliwość przybliżania i oddalania widoku gry do każdego poziomu, niesamowite mapy i fantastyczna grafika przy jednoczesnej możliwości odpalenia gry na wielu systemach.

Nie ma żadnych konkretnych informacji, jak data wydania czy platformy, na które gra będzie dostępna.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)