Nowe tytuły na N-Gage'a napłyną także do Polski!

Nowe tytuły na N-Gage'a napłyną także do Polski!05.12.2003 12:36
Grzegorz Młodawski

Poniżej prezentujemy informację prasową, którą otrzymaliśmy dzisiaj od firmy Nokia. Dotyczy ona nadchodzących wielkimi krokami tytułów na konsole N-Gage, które rzecz jasna zostaną wydane także w Polsce. Wszyscy posiadacze konsoli N-Gage – cieszcie się, oferta na tę multimedialną platformę staje się coraz bogatsza. To jeszcze nie koniec – do końca przyszłego roku na N-Gage’a ma być ponad 100 gier! A teraz zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową.

NOWOŚCI NA N-GAGE — TEMPERATURA MOBILNYCH GIER ROŚNIEZróżnicowana gatunkowo oferta mobilnych gier wieloosobowych obejmuje nowe tytuły firmy Nokia

Firma Nokia poinformowała o nowych grach na mobilną konsolę do gier N-Gage. W gronie tym znalazły się nie zapowiadane wcześniej tytuły, które wyda sama firma Nokia. W najnowszych grach, których można się spodziewać w 2004 roku, gry strategiczne, akcji, sportowe i rajdowe zostaną wzbogacone o funkcje mobilne, zapewniające zupełnie nowe doznania zarówno w grach przeznaczonych wyłącznie na konsolę N-Gage, jak i w dostępnych na innych platformach.

Oto zapowiedziane nowości:-Ashen-Operation Shadow-Sega Rally Championship-Tom Clancy’s Ghost Recon: Jungle Storm-Worms-WWE

W wielu z tych gier mobilni gracze będą mogli konkurować z kilkoma osobami jednocześnie dzięki bezprzewodowej łączności Bluetooth i korzystać z usług w witrynie N-Gage Arena, w tym z pobierania tzw. cieni i wskazówek do gry oraz przesyłania własnych najlepszych osiągnięć.

Dwa z nowych tytułów opublikuje Nokia, wyłącznie na konsolę do gier N-Gage: będą to Ashen i Operation Shadow. W obu tych grach w pełni wykorzystano funkcje mobilnych rozgrywek wieloosobowych oferowane przez konsolę N-Gage, w tym dostępne przez N-Gage Arena.

„Wraz z nowymi tytułami oferta gier na N-Gage poszerza się o największe przeboje i nowe gatunki” — mówi Pasi Pölönen, odpowiedzialny za wydawanie gier w dziale rozrywki i multimediów Nokia Mobile Phones. „Wiele z tych gier ma funkcje mobilnych rozgrywek wieloosobowych, dzięki którym mobilni gracze mogą grać z innymi osobami, znajdującymi się nie tylko w tym samym pokoju, ale nawet na drugim końcu świata. Współpracujemy z czołowymi twórcami i wydawcami gier z całego świata, chcąc pokazać, jak wiele innowacji i emocji może się pojawić w branży gier dzięki mobilności. Do końca 2004 roku chcemy mieć w swojej ofercie 50 do 100 tytułów”.

Ponadto w sprzedaży jest już siedem wcześniej zapowiedzianych gier z imponującymi funkcjami rozgrywek wieloosobowych, opartymi na bezprzewodowej łączności Bluetooth: FIFA 2004, Moto GP, NCAA 2004, Rayman 3, Red Faction, Virtua Tennis oraz Tom Clancy’s Splinter Cell: Team Stealth Action. Każdy z tych tytułów pozwala rywalizować z innymi osobami w czasie rzeczywistym przez Bluetooth, dzięki czemu ulubione gry zyskują zupełnie nowe oblicze. Na przykład w Red Faction trzeba się przygotować na skoki adrenaliny, ponieważ przed samym ukończeniem misji zza rogu może nagle wyskoczyć drugi gracz. W grze Tom Clancy’s Splinter Cell: Team Stealth Action po raz pierwszy można grać przez Bluetooth w trybie współpracy.

Pasi dodaje: „Tak naprawdę bez współdziałania graczy nie da się ukończyć misji w grze Tom Clancy’s Splinter Cell: Team Stealth Action rozgrywanych w trybie współpracy. Gra ta wymaga, aby gracze porozumiewali się ze sobą, dzięki czemu umacnia towarzyski aspekt gier i prowadzi do współpracy w nowych warunkach — w barach, na przystankach, a nawet w podróży”.

Na początku 2004 roku do sklepów powinny trafić kolejne tytuły, w tym Marcel Desailly Pro Soccer oraz Tiger Woods PGA TOUR 2004.

Niniejszy materiał zawiera tylko wstępne informacje na temat szerokiej oferty gier na N-Gage, które wejdą na rynek w 2004 roku, a w nadchodzących tygodniach pojawią się zapowiedzi kolejnych tytułów.

O konsoli N-GageKonsola do gier N-Gage to wyjątkowe urządzenie mobilne, otwierające całkowicie nowy rynek w branży gier. Ta przeznaczona dla zapalonych i aktywnych graczy konsola jest pierwszym urządzeniem mobilnym, które umożliwia prowadzenie wysokiej jakości rozgrywek trójwymiarowych z przeciwnikami połączonymi przez Bluetooth i GPRS. N-Gage to także specjalne usługi online dla graczy oraz wszechstronny i stale powiększający się katalog gier najważniejszych wydawców. Nokia jest światowym liderem w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej. Nokia i N-Gage są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Nokia Corporation.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)