Nowe info na temat DOOM III

Nowe info na temat DOOM III15.07.2004 11:38
Sławomir Serafin

W tej całej euforii przegapiliśmy troszeczkę, wybaczcie, kolejne ważne informacje na temat planowanej premiery DOOM III. Otóż, Todd Hollenshead w poinformował, że po pierwsze, gra jest nastawiona prawie w całości na singla, i tryb multiplayer jest z zasadzie "efektem ubocznym" tylko. Nie będzie tu wielkich bitew i rzeźnickich deathmatchy, bo jednocześnie w grze może brać udział tylko... czterech graczy. Szkoda, kurcze, szkoda. Liczyliśmy na coś więcej.

Po drugie, o czym już pewnie słyszeliście, gra wyjdzie na trzech/czterech płytach CD i na pewno, na 100%, nie będzie wersji DVD - id Software nie chcieli zawracać sobie głowy tworzeniem drugiego mastera dla tejże wersji. To strata czasu i pieniędzy - według drużyny Carmacka.

Po trzecie wreszcie, tutaj Todd oświadczył, że praca się jeszcze nie skończyła, bo chłopaki wzięli się teraz za demo DOOM III i chcą je ładnie wypieścić i doszlifować tak, by klasą dorównywało samej grze. Dlatego też raczej nie spodziewajmy się go wcześniej niż po 5 sierpnia, kiedy to upragnione pudełka pojawią się na sklepowych półkach w Stanach.

I sprawa ostatnia - pod tym adresem znajdziecie flashową maszynkę odliczającą czas pozostały do samej premiery. Wątpię czy się Wam przyda, pewnie sami skreślacie dni w kalendarzu, tak jak i my.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)