Zmien skórke
Logo Polygamii

Nowa książka z serii Blizzard Legends – Malfurion – trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu

Tym razem przyjdzie nam poznać losy druida Malfuriona.

Ciężko powiedzieć, żeby Blizzard miał ostatnio lekko, a Warcraft III Reforged, który miał pozwolić amerykańskiemu deweloperowi nabrać nowych sił i odzyskać zaufanie fanów… powiedzmy, że gra nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Nie oznacza to jednak, że “Zamieć” ma zamiar odpuścić walkę o serca (i portfele) fanów, dlatego już na horyzoncie majaczy Shadowlands, dziewiąty dodatek do World of Warcraft, o którym więcej przeczytacie w naszej relacji z BlizzConu z listopada zeszłego roku.

Jednak to nie wszystko, co szykuje Blizzard dla fanów najpopularniejszego MMORPG-a na świecie, bowiem jak poinformowało wydawnictwo Insignis już niedługo do księgarni trafi powieść “World of Warcraft: Malfurion”, autorstwa Richarda A. Knaaka, który ma na swoim koncie wiele książek opartych o uniwersa wykreowane przez Blizzarda.

Jak sama nazwa wskazuje, tym razem przyjdzie nam prześledzić losy Malfuriona, najpotężniejszego z druidów, który w wyniku kolejnego kataklizmu (o dziwo nie ma to nic wspólnego z Legionem) został pochwycony przez Władcę Koszmaru (taa…) i poddawany kolejnym torturom. Akcja będziemy śledzić z dwóch perspektyw i raz przyjdzie nam zagłębić się w umysł na wpół żywego arcydruida, by za chwilę przeskoczyć do “naprędce zebranej ekipy ratunkowej”. W informacji prasowej była też mowa o zbliżającej się wielkiej bitwie, tak więc będzie grubo (jak to w Azeroth).

Książka pojawi się w sprzedaży już 26 lutego, a dostaniecie ją między innymi w Empiku, gdzie aktualnie obniżono cenę do niecałych 30 złotych.

Bartek Witoszka

P.S.

Ze względów organizacyjnych dziś również nie pojawi się Rozchodniaczek, a z tego co wiem, Dominik również nie da rady nic napisać. Czytamy się w poniedziałek 🙂

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry