Zmien skórke
Logo Polygamii

Nintendo nie przestaje doić krowy

Ba, zrobią to nawet w muzeum.

Bllings Farm & Museum w Woodstock w stanie Vermont. Miejsce, w którym kultywuje się wiejskie tradycje i sposób życia z dziewiętnastego wieku. Takie połączenie muzeum i farmy, gdzie można wziąć udział w opiece nad zwierzętami, produkcji sera lub… dojeniu krowy. Bo zastanawiacie się już na pewno, skąd taka wzmianka na stronce o grach. A przecież dojenie krowy w marcu było całkiem popularne również u nas. Pamiętacie 1-2-Switch, prawda? Jedna z minigierek w tym zestawie wymuszała “obsługę” wirtualnej mućki. Spokojnie, były też dziwniejsze, odsyłam do naszej recenzji. Ale dziś przy dojeniu na chwilę zostaniemy.

Menadżerka amerykańskiego muzeum, Alayna Perkins, wysłała list do Nintendo, w którym zarzuciła ich produkcji “pozbawienie dojenia krów jakiegokolwiek wyzwania”.

nin dojenie 2

Piszemy do was, ponieważ jeden z naszych pracowników zobaczył waszą grę na Nintendo Switch. Mamy trzydzieści nagradzanych krów, które doimy dwa razy dziennie i to NIGDY nie jest tak łatwe. Dodatkowo uważamy, że jesteście bardzo powolni. Proponujemy wyzwanie, w którym wasza drużyna zmierzyłaby się z naszą w dojeniu mleka. Jeżeli się zgodzicie, ustalimy wszelkie szczegóły. Pytanie – czy wasza drużyna jest wystarczająco odważna?

nin dojenie

Sześć minut po opublikowaniu fotografii listu na Facebooku odpowiedział amerykański oddział wielkiego N. “Rezerwujemy bilety. Będziemy gotowi”. Jak się okazuje, to nie był żart. Nintendo poinformowało redakcję Polygona, że naprawdę odwiedzi muzeum w tym tygodniu. I dlaczego mieliby tego nie zrobić? Są obecnie na fali, ich konsola pojawia się w przeróżnych mediach. Mają także na pokładzie jednego z ulubionych ludzi-memów Internetu, Reggiego Filsa-Aime, który niejednokrotnie wygłupiał się na oczach całego świata. Przypominam chociaż słynne “moje ciało jest gotowe”.

Pozostaje trzymać kciuki, że pojedynek zostanie zarejestrowany i wrzucony na YouTube’a.

Adam Piechota

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
niewierze
Użytkownik

Parafrazując JP: Wam krowy doić a nie nextgeny robić.

Aimagylop
Użytkownik

Więcej na temat: sezon ogórkowy, polyplotek