Zmien skórke
Logo Polygamii

NieR Automata - edycja Game of the YoRHa potwierdzona

I numerologiczna wróżba Yoko Taro.

Potwierdzono wydanie NieR: Automata Game of the YoRHa. Pojawi się na PC oraz na PS4 w udoskonalonym zestawie, a dodatkowo posiadacze konsoli będą mieli do wyboru wersję cyfrową lub pudełkową.

A co znajdziemy w środku?

Oczywiście, pełną grę plus dodatek 3C3C1D119440927. Poza tym  skórki dla Poda (Play System Pod Skin, Grimoire Weiss Pod, Retro Grey Pod Skin, Retro Red Pod Skin, Cardboard Pod Skin), przedmiot: Machine Mask, a posiadacze PS4 otrzymają motyw  oraz awatary nawiązujące do gry. Dla pecetowców przygotowane są dwie tapety. Premiera wydania nastąpi 26 lutego 2019 roku (w Japonii). Tego samego dnia będzie można za niższą cenę kupić NieR: Automata Become As Gods Edition na Xbox One.

A oto jak wydanie to skomentował Yoko Taro:

Tak sobie myślę, że w sumie ma rację i podoba mi się jego dystans połączony z nietypowym poczuciem humoru. Bo tak: skoro NieR został po raz pierwszy wydany 23 lutego 2017 roku w Japonii, a 7 marca tego samego roku w Ameryce, 3 dni później w Europie, to faktycznie powstanie niezły numerologiczny galimatias. Zwraca wprawdzie uwagę przewaga zer, ale wciąż pozostaje to bez jakiegokolwiek znaczenia.

Square Enic niedawno ogłosił, że gra przekroczyła pułap 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy (cyfrowych i pudełkowych razem wziętych) i to jest liczba, z której Taro na pewno się cieszy, ale której już w tak barwny sposób nie skomentował.

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
3 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nikodemsky
Użytkownik

… a łatek jak nie było, tak nie ma i nie będzie 🙂

C.C. Stellar
Użytkownik

Moja reakcja na Nier:
Po 20 godzinach – zieeeeeeeew średniak
po 60 godzinach – GOAT!11

Yoko Taro, ty draniu! 😉

krissu88
Użytkownik

Nom. Przejdź grę trzy razy pod rząd, a ewentualnie stanie się dobra. A i czas gry jaki wydłużony!

C.C. Stellar
Użytkownik

Przechodzi się tak naprawdę raz. Drugi raz grasz inną postacią, przy czym zmienia się gameplay i dochodzą nowe elementy historii. Trzeciego “przejścia” nie ma, bo po prostu gramy dalej, po końcowych napisach i jest to ta lepsza część Nier. Mimo wielu zakończeń struktura fabuły jest dość liniowa. Ergo: po pierwszym przejściu gry, jeżeli zignorujesz zmiany w mechanice i rozrastającą się historię, powtarzasz maks. 50% zawartości z pierwszego przejścia, co może zająć od kilku do kilkunastu godzin. Później fabuła idzie do przodu. Nie wiem, skąd się wziął meme z przechodzeniem gry X razy, Odblokowałem true end grając, jak opisałem.

dex4er
Użytkownik

To było dokładnie jak z pierwszym Nierem. Taro jest geniuszem. Szalonym, ale geniuszem.

bezloginu
Użytkownik

5+2+1+1=9
9-4=5
5 jest trzecią liczbą pierwszą.
comment image

Lord Bart
Użytkownik

Może w końcu kupię.

Popularne wpisy

Popularne Gry