Zmien skórke
Logo Polygamii

"Nieprawdopodobne pieniądze!" - Owsiak o aukcji Gwinta

Bo 55 tysięcy to faktycznie nieprawdopodobne pieniądze. A na tym się nie kończy.

Jurek Owsiak, weteran WOŚP-u, którego raczej nie powinno już wiele dziwić, aukcją na umieszczenie swojej podobizny w Gwincie jest zadziwiony. Choć zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą marką jest Wiedźmin, jakim szacunkiem się cieszy na całym świecie, to jednak przeżywa “radosny szok”, aukcja zakończyła się bowiem na… 55 199 zł!

Trudno dziwić się takim emocjom. Mimo że zeszłoroczna figurka Wiedźmina z Południcą poszła za więcej, bo aż 61 100 zł, to nie umniejsza to w żaden sposób sukcesowi tegorocznej aukcji. Po prostu łał! Szacunek dla zwycięzcy i gratulujemy udanej aukcji. Serce się raduje. Przeczytajcie, co na ten temat ma do powiedzenia człowiek odpowiedzialny za całe zamieszanie:

Pod ogromnym wrażeniem finału swoich aukcji był też Adam Skorupa. Jego partytura sprzedała się za 760 zł, płyta “Lightlow” za 514 zł, ścieżka dźwiękowa z Wiedźmina 2 za 300 zł… A na tym się nie kończy.

Można powiedzieć, że ogólnie wszystkie growe akcje, które zebrał Bartek, pokończyły się happy endem. Na szczodrych wyszli fani czołgów oraz statków od Wargamingu. Zestaw premium do tych pierwszych sprzedał się za 3250 zł, do drugich – za 2225 zł. Roczny wstęp z osobą towarzyszącą do Krakowskiego Muzeum Flipperów, którym zachwycał się Tomek Kutera, ostatecznie wart był 800 zł. Unikatowe wydanie kolekcjonerskie Puszki Pandory (jedno ze stu) – 2150 zł! Kolekcjonerka Dying Light na PC – 450 zł. A niektóre aukcje trwają dalej…

Wciąż możecie na przykład licytować fragment scenariusza Kholat podpisany przez Seana Beana, Andrzeja Chyrę oraz innych aktorów głosowych gry. Kolekcjonerka Wiedźmina 3 z gadżetami sięgnęła już ponad tysiąca złotych, a do końca zostały jeszcze dwa dni. Gra planszowa Kariera Polityczna, którą podpisał Andrzej Mleczko, warta jest aktualnie 810 zł i zostanie sprzedana za 7 godzin. W ramach WOŚP-u jest też wiele drobniejszych aukcji, a przecież równie ważnych. Każda złotówka się liczy.

Kto wie, może znajdziecie coś dla siebie? Rzućcie okiem tutaj.

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

11
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
7 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Redemptor
Użytkownik

ot cała paździerz w swoistym smrodzie PRL+.

Bartosz Stodolny
Użytkownik

Dlaczego?

MasaGratoR
Użytkownik

Po co się chwalisz swoim życiem? Szukasz poklasku? Współczucia dla biedoty umysłowej?

dziuga666
Użytkownik

za posty na forum “growym” też ci płacą intelektualna wydmuszko???

Redemptor
Użytkownik

hahaha Dla kogoś kto ma coś pod kopułą, zna historię, obserwuje rzeczywistość i nadal jest nie świadomy to ten kij wsadzony w kupę z mojej strony to asumpt do studiowania i poznawania układów w kraju, w którym żyją i w którym byli/są pukani. W małych impulsach siła. Dla tych innych jestem biedotą umysłową, wydmuszką intelektualną -co dla mnie konkretnie w tym układzie sił jest jakoby apoteozą . I niech tak zostanie. Zaiste to wiecznie logiczne.

vibraBober
Użytkownik

Ło matko, jaki bełkot. Czemu uskuteczniania tych mikstur nienawistnego umysłu nie zachowasz dla innych portali, dedykowanych debatom polit-społ.? Tu się dyskutuje o grach i tematach luźno z nimi związanych…po kij z tym kwachem tu?

Redemptor
Użytkownik

hehehe Nienawistnemu?. Kwachu? Growego tematu?. Dla tych wszystkich “growych”-Jak myślicie aktualny prezydent da w prezencie aktualnemu prezydentowi USA kolejną grę CDP?”. Ok. Już milknę ;).

dziuga666
Użytkownik

najlepiej na wieki.

trackback

[…] Polygamia […]

Vries
Użytkownik

A może wydać Gwinta jako grę karcianą? Sporo jest i w Polsce i na świecie fanów takich rozgrywwek. Dorzucenie do Magic:the Gathering albo Five Rings tali z wiedźmina tylko by ich ucieszyło.

Lord Bart
Użytkownik

aaa test

Popularne wpisy

Popularne Gry