Zmien skórke
Logo Polygamii

Niektórzy mogą już dzisiaj sprawdzić World of Warcraft: Classic!

Wracają wspomnienia...

Tęskniliście za klasykiem? Jeśli tak, mam dobre wieści, ale nie dla wszystkich. Już dzisiaj Blizzard zorganizuje na ograniczony czas testy World of Warcraft: Classic, które mają sprawdzić grę w skrajnych  warunkach, więc można zakładać, że gracze napotkają szereg problemów przy zabawie. W tej chwili cieszyć mogą się mieszkańcy obydwu Ameryk oraz Oceanii, ale pod warunkiem, że mają aktywną subskrypcję World of Warcraft. Serwery powinny wystartować dzisiaj od 14:00 do 17:00 godziny. Czas na przetestowanie potrwa do 21 czerwca.

Podczas testów będziemy mieli dostęp do wszystkich ras oraz klas. Do uzyskania będzie maksymalnie 15 poziom. Poza otwartym światem przygotowano również instancję treści. Obejmuje to Kotlinę Wojennej Pieśni dla PvP, Rozpadlinę Szalejącego Ognia, Zawodzącą Pieczarę i Deadmines.

Twórcom zależy najbardziej na trzech pierwszych godzinach, które powinny być jak najbardziej „stresujące”. W tym samym czasie będą szukać jak największej liczby problemów do rozwiązania w początkowych warunkach testów. Deweloperzy proszą o dawanie znać przy błędach za pomocą narzędzia do zgłaszania baboli w grze.

World of Warcraft Classis ma być wiernym odtworzeniem oryginalnego World of Warcraft. Ma działać płynniej na dzisiejszych maszynach, ale wyglądać, jakby gracz przeniósł się do 2006 roku. Premierę wyznaczono na 27 sierpnia bieżącego roku.

Więcej na temat:

15
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
7 Komentarze
8 Odpowiedzi
8 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik
3mortis
Użytkownik

“Rozpadlinę Szalejącego Ognia, Zawodzącą Pieczarę i Deadminse.”

od kiedy to wow jest po polsku zeby tak rzucac nazwami 😛
na 99% gracze wowa tego tak nie nazywaja chociazby ze wzgledu na wygode bo gra jest po angielsku

– LFG, Healer, Zawodząca Pieczara
mhm na pewno

Trikson
Użytkownik

Widzę, że nie tylko mnie rzuciło się w oczy to tłumaczenie;)

Gdyby ktoś nie mógł zrozumieć to dostępne będą: WSG, RFC, WC oraz DM(VC) 😉

A jak już sobie pożartowaliśmy to jedyne czego w classicu nie ma to czasu, który mógłbym poświęcić na grę… Z wielkim żalem muszę przyznać sam przed sobą, że to już nie rok 2006 gdzie mogę cały czas po szkole przeznaczyć na WoWa.

Ps. Nie wiem czego dotyczy wzmianka o roku 2006 w newsie. WoW wyszedł w listopadzie 2004. Chyba, że classic ma opierać się o jakieś późniejszy Content patch z 2006 roku czy cos.

Finear
Użytkownik

>Nie wiem czego dotyczy wzmianka o roku 2006 w newsie. WoW wyszedł w listopadzie 2004. Chyba, że classic ma opierać się o jakieś późniejszy Content patch z 2006 roku czy cos.

wlasnie tak, classic to patch 1.12 drums of war z 2006

Finear
Użytkownik

>Tęskniliście za klasykiem?

nope, było mineło
na pewno zrobie sobie postac żeby pozwiedzac swiat dla samej nostalgi
ale poza tym mechanika czy gameplay generalnie to bieda, nie widze siebie grindujacego godzinami moby uzywajac przy tym jednego skilla

sicksteaphoar
Użytkownik

Też sprawdzę, dla przypomnienia jak fajnie się wtedy levelowalo. Jednak jeśli chodzi o end-game to jestem bardzo zadowolony z tego jak wygląda retail (zwłaszcza, że 8.2 zapowiada się fantastycznie).

C.C. Stellar
Użytkownik

Instancja treści? 😀

mustango27
Użytkownik

Sorki ale co za głupek pisał tego newsa? Albo raczej przekleił z tłumacza bez sprawdzenia treści. Naprawdę nawet nie zmienić słowa stresujące na obciążające…

kabotyn
Użytkownik

Tylko L2, C1-C4.
Pozdro dla kumatych.

Popularne wpisy

Popularne Gry