Zmien skórke
Logo Polygamii

Nie, Sony nie zapowie PlayStation 5 w przyszłym miesiącu

Zapewne.

Jak donosi VG247, po sieci krąży fałszywy e-mail, zapraszający na pierwszą oficjalną prezentację PlayStation 5. Że fałszywy poznać można chociażby po tym, że jest wysłany z konta na GMailu.

Czy znaczy to, że niezależnie od tego nie jest możliwe, że Sony zdecyduje się zapowiedzieć już w lutym swoją nową konsolę? Z pewnością nie jest to niemożliwe, ale nic poza tym.

Inna sprawa, że oficjalna zapowiedź nowej konsoli jest na tym etapie już tylko formalnością. O tym, że zarówno Sony jak i Microsoft pracują nad następną generacją mówi się w branży od miesięcy. Nie jest też najlepiej strzeżoną tajemnicą fakt, że developerzy pracują nad grami nad nią.

Warto tu choćby wspomnieć niedawną wypowiedź Daniela Ahmada – analityka giełdowego, któremu zdarzało się już podawać przed czasem nieoficjalne informacje – na forum ResetEra.

Sony ma także kilka niezapowiedzianych gier (w już istniejących markach), tworzonych z myślą o PS4, ale wiadomo mi, że mówi się o zrobieniu z nich tytułów na obie generacje/na następną generację. Większość wysiłków wewnętrznych studiów Sony koncentruje się teraz na PS5. Jest wciąż za wcześnie, by mówić o następnej generacji, ale przypuszczam, że usłyszymy to i owo w okolicach GDC.

GDC, czyli Games Developers Conference, odbywa się w dniach 18-22 marca w San Francisco. Faktycznie, jeżeli gdzieś spodziewać się jakichś nowych informacji o następnych konsolach, to właśnie tam.

Niezależnie od tego, prawdopodobieństwo tego, że śmieciowa wiadomość wysłana z GMailowego konta okaże się prawdziwa musi być większe od zera, prawda?

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mrtoPL
Użytkownik

Wczoraj kupiłem PS4 Pro, więc spodziewam się zapowiedzi PS5 na dniach 😉

larrylurex
Użytkownik

To po co news jak z fake konta był e-mail. Jutro ja założę konto i wyślę takiego samego tez będzie news?

Popularne wpisy

Popularne Gry