Zmien skórke
Logo Polygamii

Nic tak nie poprawia nastroju jak wspólna masakra hordy zombie

Czyli co nowego wiadomo o World War Z, grze kooperacyjnej opartej na filmie o tym samym tytule.

World War Z zostało zapowiedziane podczas The Game Awards 2017, po czym zaległa cisza. Przerwał ją Matthew Karch, dyrektor studia Saber Interactive, który zgodził się udzielić wywiadu dla Official PlayStation Magazine.

Będzie to wesoła gra kooperacyjna, w której każdy z nas będzie mógł poczuć się jak Brad Pitt.

W tym helikopterze jest chyba coś cennego, inaczej nie byłoby takiej kolejki.

W najnowszej produkcji poświęconej zombie będziemy chodzić z całymi worami amunicji. Nie widzę innej możliwości, skoro twórcy zapowiadają, że przeciwko nam znajdzie się nawet do 1000 umarlaków. W dodatku będą szybkie, zwinne, będą tworzyć żywe schody, które umożliwią im wspinanie się na wysokie budynki, a ich zachowanie będzie generowane proceduralnie, dzięki czemu ma je cechować wysoki stopień nieprzewidywalności.

Nasze misje ograniczą się do kilku typów zadań: ochrona ludzi, budynków i niesienie ratunku ocalałym, którzy zostali odcięci przez morze zombich.

Na szczęście, gracze nie będą bezbronni. Przede wszystkim, nie będą sami – połączymy siły z trzema osobami, ale nikt nie zabroni nam grać samemu, powodzenia. Po drugie, dostaniemy możliwość budowania wieżyczek strażniczych, zasieków, podkładania min oraz manipulowania otoczeniem poprzez niszczenie struktur. Samochód wysadzony w momencie, gdy wlezą na niego zombie, zniszczy znaczną ich liczbę.

Nie mogę patrzeć, jak oni biegają bez czapek, przecież jest zimno.

Urok tych gigantycznych potyczek docenimy w Nowym Jorku, Moskwie, Jerozolimie i Korei, a DLC udostępnią nam kolejne lokacje.

Gra pojawi się jeszcze w tym roku na PC, PS4 i Xbox One. A poniżej przypominam trailer z grudnia 2017:

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Jeżeli to ma być na podstawie filmu to gra powinna kłaść nacisk na skradanie się i uciekanie a nie strzelanie. “Movement is life” jak to stwierdził Brad Pitt.

Popularne wpisy

Popularne Gry