Zmien skórke
Logo Polygamii

News dnia: Ryan Reynolds zagra Detektywa Pikachu

Pikapool (autor nieznany)
Deadpool użyczy żółtej myszy zarówno ruchów, jak i głosu.

No bo kto inny miałby wcielić się w Pikachu, który nie tylko mówi po angielsku, ale jeszcze biega w czapce Sherlocka Holmesa i rozwiązuje zagadki? Oczami wyobraźni widzę rosnący uśmiech Reynoldsa, gdy poznaje tę ofertę. I stało się: The Hollywood Reporter donosi, że aktor – znany chyba najbardziej z roli Deadpoola – zagra tytułową rolę w nadchodzącym “Detective Pikachu”.

Jeśli natomiast zastanawiacie się, czym, do cholery, jest Detektyw Pikachu, to śpieszę z wyjaśnieniami – to taki spin-off Pokémonów, który pojawił się tylko w Japonii w formie gry o Pikachu rozwiązującym kryminalne zagadki. Tytuł pojawił się na Nintendo 3DS w 2016, ale teraz, gdy w Hollywood ma pojawić się ekranizacja z Reynoldsem, podejrzewam, ze europejska premiera to tylko kwestia czasu.

Ale wracając do samego aktora – jeśli wierzyć źródłom The Hollywood Reporter, rola Reynoldsa nie ograniczy się do głosu. Odtwórca Deadpoola ma też wziąć udział w sesjach motion capture, by użyczyć Pikachu swoich ruchów. I w tym momencie nawet bardziej niż sam film, chcę obejrzeć jakiś porządny Making of. Obserwowanie Serkisa chodzącego jak Gollum czy Cumberbatcha wcielającego się w Smauga to kapitalna sprawa, ale Reynolds biegający jako Pikachu może ich przebić.

Byłoby też coś ironicznego, gdyby okazało się, że najgłupszy, najbardziej absurdalny pomysł okaże się jedną z lepszych ekranizacji gier w historii. Wiadomo, konkurencja nie jest zbytnio silna, niemniej za “Detektywa Pikachu” trzymam kciuki. Obok żółtego, elektrycznego Reynoldsa w roli młodocianego wspólnika Pokémona wystąpi jeszcze Justice Smith, którego zobaczymy choćby w nadchodzącym Jurassic World: Upadłe królestwo.  Chłopak będzie poszukiwał swojego porwanego ojca. Pomoże mu Pikachu, bo kto inny.

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

“No bo kto inny miałby wcielić się w Pikachu, który nie tylko mówi po angielsku, ale jeszcze biega w czapce Sherlocka Holmesa i rozwiązuje zagadki? ”
Danny DeVito.

Sevven
Użytkownik

Mam nadzieje że w zachodniej wersji będzie do wyboru oryginalny dub.

Naysayer
Użytkownik

Patryku nawet nie raczyłeś poszukać autora tej grafiki.
Google ma wspaniałą opcje wyszukiwania obrazów.
Pomogę ci.
Autorem tej pracy jest Ralph Andres (Ramtraz).
http://pixologic.com/blog/2016/09/zbrushcentral-highlights-september-19-23/

Przyłóż się następnym razem, albo wybierz inny obraz na tytuł newsa.

Bartasx
Użytkownik

Nowy na polygamia? Nie licz na to że ktoś kto ma jakiś wpływ na te stronę zainteresuje się tym co piszesz i że cokolwiek się poprawi.