Naughty Dog chwali Wii

Naughty Dog chwali Wii
02.01.2010 15:44
Jakub Jatkiewicz
Jakub Jatkiewicz

Naughty Dog nie będzie tworzyło na Wii, chociażby dlatego, że firma jest na stałe związana z PlayStation, ale nie oznacza to, że studio krytykuje konsole Nintendo, bądź też uważa ją za nieudaną.

Vice prezes Naughty Dog, Evan Wells w jednym z ostatnich wywiadów chwalił konsole Nintendo, wyjawił również, że jego studio nie ma planów tworzenia gier wykorzystujących sterowanie ruchem w najbliższej przyszłości.

"Nie jesteśmy zainteresowani wykorzystywaniem sterowania ruchem w grach akcji z perspektywy trzeciej osoby. Jeśli już mielibyśmy zrobić taką grę, to od podstaw, aby upewnić się, że zaprojektowaliśmy grę pod sterowanie ruchem, w sposób w jaki są zrobione najlepsze gry na Wii.

Wcale nie jestem przeciwnikiem Wii, prawdę mówić jest to jedna z najczęściej używanych konsol w moim domu. Mam 3-letniego syna, którego można zaliczyć do tego grona, ale uważam że Wii Sports i Wii Sports Resort są jedną z najlepszych rozrywek w tej generacji, naprawdę. Są ogromnie grywalne i oparte na współzawodnictwie, zapewniają świetną zabawę z grupie ludzi w tym samym pokoju".

fot.: Nintendo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)