Zmien skórke
Logo Polygamii

Najciekawsze indie premiery - marzec 2019

Beat Cop
Jakby cieplej się zrobiło. A przynajmniej na dworze, bo w grach niezależnych sen zimowy.

Za wiele tego się nie nazbierało, ale nawet w tej posusze udało się Pawłowi Wysowskiemu coś znaleźć. Są i strategio-survival Dawn of Men, i bardzo dobry Beat Cop, i świetnie zapowiadający się The Occupation. Znalazło się nawet miejsce dla rewolucji francuskiej w We. The Revolution. Zapraszamy do materiału.

Wideo przygotował Paweł Wysowski. Więcej naszych materiałów wideo znajdziecie na kanale YouTube Polygamii.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
2 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gsg
Użytkownik

Krzysztof i Paweł, jako część polyrodziny do polyzabaw!

Wybacz, Pawle, że zostałeś pominięty we wczorajszym komentarzu pod materiałem Krzysztofa. Aż mi głupio. Być może nawet pomyliłem staż w dziale video – teraz mi chodzi po głowie, że na post-agora Poly to Ty wrzucałeś pierwsze takie materiały? A zdarzało się i Pawłowi Olszewskiemu.

I taka uwaga do materiałów video: spis treści z timestampami do konkretnych punktów to megawygodna sprawa do takich wyliczanek – kiedy przeglądam premiery indie głównie interesują mnie rzeczy o których nie słyszałem, ze spisem treści łatwiej znaleźć stosowny moment.

wysu
Użytkownik

Nic się nie stało, każdemu zdarza się zapomnieć. 🙂

Rzeczywiście moja przygoda z Polygamią rozpoczęła się już jakiś czas temu (7 kwietnia 2017) i owszem, razem z Pawłem Olszewskim trochę rozruszaliśmy kanał redakcji na YouTube. 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry