Zmien skórke
Logo Polygamii

Nadchodzi beta "nowego Steama"

W końcu!

O tym, że interfejs użytkownika Steama wymaga odświeżenia, nie trzeba chyba przekonywać nikogo, kto korzysta z aplikacji Valve. Firma zapowiada nowy interfejs użytkownika już od jakiegoś czasu, ale wygląda na to, że w końcu jest on bliżej niż dalej.

Nowa oprawa Steama dostępna będzie w wersji beta już od 17 września. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wziąć udział w testach i wypróbować nowy wygląd biblioteki gier.

Nowa biblioteka Steam została stworzona z przekonaniem, że nasze biblioteki są dla nas bardzo wartościowe – niektórzy klienci posiadają w nich gry od niemal piętnastu lat. Począwszy od ulubionych gier AAA, w które grają wszyscy wasi znajomi, a skończywszy na artystycznych grach niezależnych, które z jakiegoś powodu kocha tylko garstka z was – wasze biblioteki Steam reprezentują wasze historie gamingu.

Pisze Valve w poście na oficjalnej stronie sklepu. Nie wiem, czemu przy okazji postanowili wbić szpilę twórcom “indyków”, ale niech im będzie.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
1 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pear
Użytkownik

Pewnie to tylko nakładka graficzna na starego trupa.

wombat
Użytkownik

Tłumaczenie tego fragmentu ze strony zupełnie nietrafione, nie ma tam żadnej ‘szpili’.
Powinno brzmieć bardziej w stylu:

“Począwszy od twojej najbardziej ulubionej gry AAA, w którą grają też wszyscy znajomi a skończywszy na tym małym, niszowym indyku, którego zdaje się tylko ty doceniasz – biblioteka Steam obrazuje całą historie twoich przygód z grami.

Deniryer
Użytkownik

…to that solo indie art project that only you seem to love.
Do tego, jednoosobowego/solowego projektu niezależnego, który wydaje się, że tylko Ty doceniasz/kochasz/ubóstwiasz/rozkoszujesz się (wśród swoich znajomych. mój dopisek, bo tak wychodzi z kontekstu)

Gdzie tu szpilka? Większość moich znajomych gra na PS4/Pro więc gry Indie z Steam/EGS/GOG/Origin, które nie miały premiery na konsoli Sony ich omija i nie mają pojęcia o ich istnieniu. To samo w sumie na PC – obecnie większość katuje MGS5.

Popularne wpisy

Popularne Gry