Zmien skórke
Logo Polygamii

Na PGA Microsoft spróbuje pobić rekord Guinessa

Pojawia się coraz więcej informacji o PGA. Tym razem Microsoft informuje, że podczas targów postara się pobić rekord Guinessa w kategorii najdłuższej trwającej rozgrywki w grze FPS, zapraszając wszystkich do grania ze swoim reprezentantem w Halo 3: ODST. Obecny najlepszy wynik to 24 godziny i 4 minuty ustanowiony w R6: Vegas 2.

Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

Zagraj na Xbox 360 i pomóż w biciu rekordu Guinnessa
Na Poznań Game Arena zostanie podjęta próba bicia rekordu świata najdłuższej sesji ?w grze Halo 3: ODST; przyjdź na PGA i pomóż bić rekord

Warszawa, 13 października 2009 r. – Na zbliżających się targach Poznań Game Arena, które odbędą się w dniach 17-18 października bieżącego roku, zostanie podjęta próba bicia rekordu Guinnessa w kategorii najdłuższej trwającej rozgrywki w grze FPS. Obecny rekord wynosi 24 godziny i 4 minuty, został on ustanowiony przez Kate 'Jam' Billingham, Kirsten 'Kitt' Kearney i Eleanor 'Sarin' Saunders na konsoli Xbox 360  w grę w Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 w dniach 22-23 marca 2008.
Polska próba pobicia rekordu zostanie podjęta w grze Halo 3: ODST na konsoli Xbox 360. Osobą, która podejmie się tego wyzwania jest Piotr Wysocki, czynnie udzielający się na scenie Halo. Piotr będzie walczył w trybie Firefight – dwuosobowej współpracy przeciwko kolejno nadciągającym falom przeciwników.
Każdy kto odwiedzi w sobotę targi, będzie mógł podejść do stanowiska gdzie będzie odbywała się próba bicia rekordu, zarejestrować się, a następnie pograć wspólnie z Piotrem przez kilka minut. Osoba ta zostanie nagrodzona specjalnym, pamiątkowym dyplomem.
Przyjdź w sobotni poranek na PGA i pomóż pobić rekord świata!
Szczegółowa relacja na żywo będzie prowadzona na stronie www.cdaction.pl.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry