Na God of War 4 trzeba będzie długo poczekać

Na God of War 4 trzeba będzie długo poczekać03.03.2010 10:22
Marcin Dąbrowski

Dyrektor ekipy pracującej nad God of War III, Stig Asmussen, powiedział iż według niego kolejna gra z serii nie powinna pokazać się wcześniej, niż za kilka lat.

Jeśli kolejne gry z serii God of War w ogóle się pojawią, to chciałbym, aby seria była jedną z tych, w których kontynuacje nie będą ukazywać się częściej, niż co 2-3 lata. Częstsze sequele byłyby niestosowne. Podoba mi się podejście w stylu ‘Nie będzie kolejnego Metroida przez najbliższe 10 lat. Dlaczego mamy ciągle robić Metroidy?’. A kiedy już kolejna część się ukazuje, to gra jest świeża i przypominasz sobie dlaczego tak bardzo kochałeś poprzednie odsłony. Uważam, że takie myślenie powinniśmy zastosować przy God of War. Trylogia jest świetna, ale powinniśmy tą serię odłożyć na bok na dłuższy czas”, powiedział Asmussen.

W styczniu ekipa Sony Santa Monica potwierdziła, że God of War III nie będzie ostatnią grą z serii, jednak nie zapowiedziano, czy kontynuacje miałyby się ukazywać na PS3, czy raczej PSP.

God of War III ukaże się już 19 marca na PlayStation 3. W Polsce gra dostępna będzie z opcjonalnym polskim dubbingiem. W rolę Kratosa wcieli się Bogusław Linda.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)