Muzyczna niespodzianka od Nokia w Rig’n’Roll: Tirowiec!

Muzyczna niespodzianka od Nokia w Rig’n’Roll: Tirowiec!31.03.2010 18:03
Informacja prasowa

Pokaż kto jest najsilniejszy na drodze i zgarnij 5 darmowych utworów z NOKIA MUSIC STORE w polskim wydaniu Rig’n’Roll: Tirowiec!

Warszawa, 31.03.2010 - Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością ogłasza, że tylko w polskim wydaniu gry Rig’n’Roll: Tirowiec pojawi się niesamowity prezent dla graczy – specjalny kod do użycia w Nokia Music Store! Dzięki niemu zgarniesz 5 dowolnych utworów z olbrzymiego katalogu ponad 6 000 000 piosenek! W grze Rig’n’Roll: Tirowiec wreszcie będziesz miał możliwość zostania królem na drodze – będziesz patrzył na wszystkich z góry i wejdziesz w posiadanie największej maszyny! Świetna symulacja, w której możesz przemierzać wiernie odwzorowane autostrady Kalifornii oraz wciągający wątek fabularny to prawdziwy przełom w grach o ciężarówkach!

Nokia Music Store – dostęp do muzyki bez ograniczeńNokia Music Store to internetowy sklep muzyczny, który oferuje obecnie 6 mln utworów artystów polskich i zagranicznych. Umożliwia on przeglądanie i kupowanie muzyki, korzystanie z rekomendacji, a także bezpośrednie wyszukiwanie ulubionych wykonawców, utworów lub albumów za pomocą telefonu lub komputera domowego. Oprogramowanie komputerowe Nokia Music PC Client ułatwia porządkowanie i przesyłanie muzyki pomiędzy komputerema telefonem, przegrywanie i nagrywanie płyt CD, a także poznawanie, odtwarzanie i pobieranie muzyki bezpośrednio z Nokia Music Store.

Wejdź w skórę młodego kierowcy, który w 2014 roku przybywa do Kalifornii, by spełnić swoje marzenie o zostaniu królem dróg i przejęciu kalifornijskiego rynku transportu. By stać się najlepszym tirowcem i prawdziwym królem szos przejedzie on tysiące mil i odwiedzi setki miast. Rig’n’Roll: Tirowiec! jest kontynuacją kultowych gier o ciężarówkach: „Hard Truck” i „Hard Truck 2: King of the Road”. Tym razem gra powala dodatkowo grafiką oraz realizmem. Gracze mogą się ścigać wiernie odwzorowanymi ciężarówkami przez tysiące mil prawdziwych kalifornijskich dróg, odwiedzając miasta od San-Francisco po San Diego, od San Jose do Los Angeles. Rig’n’Roll: Tirowiec! dostarczy graczom niesamowitych wrażeń z jazdy istniejącymi naprawdę modelami ciężarówek! Całkiem nowa fizyka, niesamowita grafika 3D zapiera dech w piersiach. Prawdziwi tirowcy będą walczyć ze swoimi przeciwnikami by dostarczyć towar na czas, a także brać udział w różnych wyścigach, by zyskać szacunek innych kierowców. W grze Rig’n’Roll: Tirowiec! będzie można sprawdzić swoje umiejętności zarządzania, gdyż gracz stanie przed zadaniem otworzenia własnej firmy transportowej. Oprócz tego, że Rig’n’Roll: Tirowiec! jest najbardziej innowacyjnym symulatorem jazdy tirami, ma niesamowitą fabułę, która wciągnie graczy do reszty i zaskoczy zakończeniem.

Więcej informacji na temat tego tytułu, już wkrótce!

Charakterystyczne cechy:

  • Najbardziej realistyczny i rozbudowany symulator ciężarówki na rynku!
  • Specjalne wydanie na polski rynek – prezent od Nokia Music Store !
  • Kontynuacja kultowych gier „Hard Truck” i „Hard Truck 2: King of the Road”.
  • Zaskakujący i niezwykle wciągający wątek fabularny
  • Ponad 12 tysięcy mil do pokonania (w grze wyskalowane do 1200 mil) i ponad 40 miast do odwiedzenia!
  • Mnóstwo różnych lokacji do odwiedzenia (motele, stacje benzynowe, bary, biura itp.)
  • Trzy tryby gry: dostawa towaru, zarządzanie i wyścig.
Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)