Zmien skórke
Logo Polygamii

Modern Warfare 2 będzie płatne?

Wygląda na to, że Modern Warfare 2 nie zarobiło jeszcze tak wielkich pieniędzy, jak mogłoby. Czy Activision planuje wprowadzenie w tej grze płatnej subskrypcji?

Krótki filmik mogący stanowić na to dowód został nagrany przez jednego z członków forum 360Junkies. Kiedy próbował dołączyć do gry, pojawiło się przed nim takie okienko:

Co wy na to? Wyraźnie jest tam napisane “Call od Duty Membersh…”, co może być skrótem tylko i wyłącznie od “memberships”, czyli po polsku “członkostwo”. Na dole z kolei widać przycisk, pod którym dodać można punkty MSP (“Add Microsoft Points”).

Wygląda więc na to, że Call of Duty będzie w jakiś sposób płatne. Jak na razie żadne opcje nie są dostępne (“No memberships are available at this time”), ale “proszę spróbować później”. Spróbujecie?

Jeśli to tylko plotka, to zacznę chyba współczuć Activision. Gracze już ich nienawidzą, a takie informacje tego stanu raczej nie zmienią. Ale jeśli wszystko okaże się prawdą… No właśnie, co wtedy? Będziecie płacić i nadal grać w Modern Warfare 2? Czy dacie sobie spokój?

Damy wam znać, jeśli tylko uda się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat.

[via 360 Junkies]

Tomasz Kutera

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry