Zmien skórke
Logo Polygamii

Mistrzostwa Polski FIFA 10 - czas na pierwsze podsumowania

"Minęło piętnaście minut meczu, czas zatem na pierwsze podsumowania" – tak można pośmiać się z częstej maniery Dariusza Szpakowskiego do zbyt wczesnego rozpoczynania analizy spotkań, które toczą się w najlepsze. Manierę przytaczam, bo Electronic Arts również dokonało podsumowania pierwszych eliminacji Mistrzostw Polski w FIFA 10, jakie odbyły się na PGA. A ponieważ imprezę swoją obecnością zaszczycił wspomniany już komentator oraz dwójka piłkarzy Lecha (choć wróbelki ćwierkają, że już niedługo): Luis Henriquez i Zlatko Tanevski, to okazja jest podwójna. EA przypomina również o kolejnych eliminacjach w podesłanej informacji prasowej.

Mistrzostwa Polski FIFA 10 – eliminacje w Poznaniu już za nami, kolejne w najbliższy weekend w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.
 
Setki wirtualnych meczów rozegrano w zeszły weekend w Poznaniu podczas kolejnych eliminacji Mistrzostw Polski FIFA 10. Rozgrywki odbywały się w ramach największych targów gier wideo w Polsce – Poznań Game Arena. Do niezwykle pasjonujących zawodów przystąpiło 276 graczy w FIFA z Poznania i okolic, a oprócz nich ponad sześć tysięcy osób miało okazję zagrać w grę FIFA 10 na przygotowanych specjalnie dla nich stanowiskach. Wydarzeniem specjalnym była obecność komentatora piłki nożnej, Dariusza Szpakowskiego oraz piłkarzy Lecha Poznań: Zlatko Tanevskiego oraz Luisa Alfonso Henriqueza Ledezmy, którzy rozegrali mecze w wirtualną piłkę z uczestnikami eliminacji Mistrzostw Polski, rozdali setki autografów i pozowali do wspólnych zdjęć.
 
Zwycięzcami turnieju poznańskiego zostali:
 
SOBOTA 17.10:
Pierwsze miejsce: Rafał Wróblewski
Drugie miejsce: Paweł Kowal
Trzecie miejsce: Wojtek Hankus
 
NIEDZIELA 18.10:
Pierwsze miejsce: Michał Rodak
Drugie miejsce: Piotr Wyszyński
Trzecie miejsce: Dawid Zieliński
 
Cała szóstka zagwarantowała sobie start w Wielkim Finale 21 lub 22 listopada w Warszawie.
 
Tegoroczne Mistrzostwa Polski FIFA 10 są kontynuacją największego cyklu turniejów na konsolach PlayStation 3 w wirtualną piłkę nożną w Polsce. Rozpoczęły się 3 października w Gdańsku, zagoszczą tradycyjnie w największych miastach Polski a zakończą się Wielkim Finałem w Warszawie 21-22 listopada.
 
Kolejne turnieje uświetnione będą obecnością piłkarzy lokalnych klubów: Legii Warszawa (24-25 października i 21-22 listopada) i Wisły Kraków (7-8 listopada). Podczas spotkań z piłkarzami obecny będzie również Dariusz Szpakowski, najpopularniejszy polski sprawozdawca piłki nożnej, miłośnikom FIFA znany z komentowania wirtualnych meczów.
 
Na wszystkich uczestników biorących udział w Mistrzostwach czekają atrakcyjne nagrody. Najlepszy gracz w FIFA 10 w Polsce otrzyma telewizor SONY BRAVIA 40” i konsolę PlayStation 3. Na zwycięzców poszczególnych eliminacji czekają sportowe upominki.
 
Harmonogram dalszych rozgrywek:
24-25 października – C.H. Arkadia, Warszawa
7-8 listopada – C.H. Galeria Krakowska, Kraków
14-15 listopada – C.H. Galaxy, Szczecin
21 lub 22 listopada – Wielki Finał w C.H. Arkadia, Warszawa
 
Warto wspomnieć, że Mistrzostwa Polski FIFA10 rozgrywane są już od sześciu lat, zaś w ubiegłorocznych turniejach turnieju wzięło udział 2157 zawodników.
 
Partnerem Mistrzostw Polski FIFA 10 jest PlayStation 3.
Więcej informacji na temat FIFA 10 znajduje się na stronie fifa10.onet.pl oraz pod adresem www.ea.pl.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry