Microsoft też ma swojego slima?

Microsoft też ma swojego slima?24.08.2009 12:01
Jakub Jatkiewicz

Po tym co zaprezentowało Sony, kontratak ze strony Microsoftu jest wielce prawdopodobny - tak uważa analityk z DFC Intelligence, David Cole. Nową bronią Microsoftu w walce z konkurencją ma być nowy, mniejszy model Xboksa 360.

Zdaniem Cole'a Microsoft na pewno zaprezentuje X360 w wersji slim, pytanie tylko, kiedy to nastąpi?

"Uważam, że pytanie brzmi 'Kiedy?', a nie 'Czy?'. Jednak wspomniane 'Kiedy?' jest bardzo niepewne... plotki na ten temat pojawiają się od dawna. Sądzę, że ludzie zadawali to pytanie w tym samym czasie, przed rokiem. Lepsze wykorzystanie nakładów pozwalające na produkcję mniejszych i niezawodnych konsol jest zawsze dobrym pomysłem. Jednakże mamy Project Natal, który może połączyć się z przebudowanym sprzętem.

Microsoft musi rozważyć wiele pytań i zawsze pojawią się argumenty na korzyść obu stron dotyczących koordynacji w czasie. Tak więc nie wiem, ale w prognozach DFC spodziewamy się poważnej przebudowy sprzętu w 2010... to właśnie obstawiamy".

Inni analitycy również spodziewają się nowej wersji Xboksa 360, chociaż niekoniecznie w edycji slim. Zdaniem większości prognoz Microsoft wyda nową konsolę wraz z premierą Project Natal, która ma nastąpić w przyszłym roku.

fot.: Microsoft

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)