Zmien skórke
Logo Polygamii

Max Payne wciąż zaginiony w akcji

W planach wydawniczych Take-Two Interactive wciąż brakuje Maxa. Prześledźmy zatem co to się działo z panem Paynem na przestrzeni ostatnich miesięcy…

Marzec 2009 – Rockstar oznajmił, iż jego oddział z Vancouver pracuje nad nową odsłoną przygód Max Payne’a i że w naszego ulubieńca wcielimy się tegorocznej zimy.

Wrzesień 2009 – Strauss Zelnick ogłasza, że Max Payne 3 najprawdopodobniej pojawi się na sklepowych półkach pomiędzy lutym a czerwcem 2010.

Grudzień 2009 – Take-Two ogłasza, że Max Payne 3 niestety się opóźni i, że powinniśmy spodziewać się tego tytułu między sierpniem a październikiem 2010.

Styczeń 2010 – Świat obeszła niepotwierdzona informacja jakoby jeden z pracowników studia przyznał się do problemów z pracami nad trzecią odsłoną Max Payne’a.

Marzec 2010 – Take-Two ogłasza, że jeden z tych tytułów przechodzi do roku fiskalnego 2011: L.A. Noire, Mafia II, Max Payne 3, Civ V. Teraz już wiadomo które z tych tytułów dostaliśmy, a na jakie nadal czekamy. Z tą różnicą, że publikowane materiały wskazują na ciągłe prace nad L.A. Noire gdy Max Payne 3 wciąż pozostaje w marazmie.

Czerwiec 2010 – Max Payne 3 wypada z planów Take-Two na targach E3. Wypada również z tego roku fiskalnego.

Grudzień 2010 – Max Payne 3 nawet nie widnieje na liście wydawniczej Take-Two Interactive, lecz twórcy uspokajają, że prace nad nowym Maxem trwają w najlepsze. Obiecują również opublikowanie nowych informacji o “nadchodzącej” grze już niedługo.

Luty 2011 (hej, tu jesteśmy!) – Max Payne’a 3 wciąż brakuje na najnowszej liście wydawniczej (na której widnieje kilka tytułów z datą na 2012 rok).

Ostatnie oświadczenie, również nie jest zbyt optymistyczne. Brzmi ono bowiem tak:

There is no update on that title at this time.

Jak jest, sami widzicie. Czyżby tworzone rękami Team Bondi (i zapowiadające się świetnie) L.A. Noire pochłaniało ekipę Rockstara do reszty? Tego nie wiem. Jednak patrząc na całą historię Max Payne’a, drastyczną zmianę klimatu rozgrywki i notoryczne opóźnienia, na usta ciśnie mi sie jedno zdanie…

Rockstar Games! My son, my son, what have you done?

BUNCH

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry