Zmien skórke
Logo Polygamii

Mass Effect 2 na PS3? Bioware mówi: "prawdopodobnie"

Jak już wiecie Jay Watamaniuk z BioWare poprowadził dwie prezentacje gier firmy podczas tegorocznego PGA. Czego jednak nie wiecie to tego, że wspomniał o platformie Sony poczas pokazu Mass Effect 2.

Podczas prezentacji Watamaniuk wymienił, aż 3 platformy docelowe dla Mass Effect 2. Były to Xbox 360, PC oraz "prawdopodobnie PS3". Po chwili zrozumiawszy co powiedział zaczął się wycofywać z wcześniejszej wypowiedzi, mówiąc, że nie komentują plotek i spekulacji. Na razie traktujemy to jako plotkę, ale skoro deweloper stwierdza, że jest taka możliwość to raczej się to wydarzy.

English version:

Jay Watamaniuk of BioWare presented two BioWare games during this year's Poznan Game Arena in Poland. Interestingly, during the Mass Effect 2 presentation, he mentioned the Sony platform.
During the presentation, Watamaniuk mentioned three platforms that Mass Effect 2 is targeted at. They were Xbox 360, PC and "probably PS3". After a while, realizing what he said, he started to back out, saying that they do not comment on rumors and speculations. For now
we're treating it as a rumor, but if a developer says that there is such a possibility then it's rather likely to happen.
 

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry