Manufaktura Game Session 2010

Manufaktura Game Session 201009.02.2010 14:00
Michał Piwowarczyk

Już niedługo odbędzie się w Łodzi wydarzenie poświęcone naszemu ulubionemu hobby. Od 13 do 21 lutego w centrum handlowym Manufaktura odwiedzający będą mogli okazję pograć między innymi w Avatara.

Poniżej znajdziecie notatkę prasową ze szczegółami na temat imprezy:

Manufaktura Game Session 2010 – The Future is Now

Konsole, symulatory, turnieje z cennymi nagrodami, wirtualna rzeczywistość, najgorętsze tytuły na rynku gier komputerowych - Manufaktura Game Session 2010 zapowiada się imponująco. Multimedialne szaleństwo potrwa przez pierwszy tydzień ferii (13-21.02.2010). Przekonamy się, zgodnie z hasłem imprezy, że przyszłość już nadeszła.

Pierwsze dwa dni Manufaktura Game Session 2010 zostaną poświęcone ekscytującej grze Bakugan. Ta oparta, na fabule kreskówki gra skierowana jest głównie do młodszych graczy, na starszych czekać będę fascynujące produkty firmy CD Project.

Kolejne dwa dni zostaną poświęcone niesamowitym, interaktywnym konsolom Wii które przeniosą uczestników zabawy do wnętrza gry. Dzięki tym niezwykłym urządzeniom w środku Manufaktury będzie można cieszyć się urokami zimy i zmierzyć się z innymi zawodnikami w turnieju narciarskim. W tym czasie, dla wielbicieli statycznej rozrywki, Manufaktura przygotowała stanowiska z najpopularniejszymi tytułami oraz hitem sezonu – Avatarem.

Następne dni będą obfitowały w rozrywkę dostarczającą dużą dawkę adrenaliny – symulatory Formuły 1 sprawią, że każdy gość Manufaktury będzie mógł poczuć się jak kierowca bolidu, spróbować wykręcić najlepszy czas okrążenia na wybranym torze i sięgnąć po Puchar Grand Prix.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)