Zmien skórke
Logo Polygamii

Collection of Mana debiutuje na Switchu jeszcze dzisiaj

Za dobry ten Direct po prostu.

Dwa bite lata. Tyle czekaliśmy na tłumaczenie retrotrylogii Many, o której pisaliśmy chwilę po premierze samego Switcha. Najważniejsze, że w ogóle je dostaliśmy. A premiera „już dzisiaj w eShopie” to jeden z tych szalonych minimomentów możliwych wyłącznie podczas największych imprez branżowych. Dla nas to pierwsza okazja w historii, by zagrać w Seiken Densetsu 3, od teraz znanego jako Trials of Mana. Totalnie nie obchodzi mnie zapowiedziany również na tym Nintendo Direct remake tej gry (2020), przepraszam. Square już jedno odgrzewanie marki ostatnio zawalił.

A zatem… Trzy fajne staruchy. Final Fantasy Adventure, Secret of Mana, Trials of Mana. Jeżeli jutro nie dotrę do pracy, niech nieliczni czytelnicy-znajomi wiedzą dlaczego. To co, Nintendo, może następne Mother 3?

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gsg
Użytkownik

Pierwsza okazja dla tych, którzy dwadzieścia lat temu nie ograli na emulatorze SNESa z fanowskim tłumaczeniem (jak i Bahamut Lagoon!). Założę się, że gdzieś mam savey ciągle. Klasyczna wersja jest cudowna! Ta tutaj wygląda też nieco ambitniej niż remake Secret of Mana: świat na serio 3D chyba, skoki, rolki, inna perspektywa. Inną ścieżką idą tym razem.

Popularne wpisy

Popularne Gry