Zmien skórke
Logo Polygamii
Wróć do profilu użytkownika Whis
 1. Whis
  14:52 19.07.2018
  Whis

  Warto, trójka dała mi więcej frajdy niż GTA:V. Nie twierdzę że GTA:V jest nudne, jest lepsze na pewno od nudnego GTA:IV ale jako sandbox i opcja “zabawy” lepiej wypada w JC3. W serię JC gram od pierwszej części, trójka wiele zyskała dzięki wingsuitowi, w dwójce musieliśmy poruszać się na lince i spadochronie dosyć często, tutaj ten problem nie występuje.

 2. Whis
  19:33 10.04.2018
  Whis

  Mnie to dobija, twórcy powinni wymagać od muzyków muzyki na stałe. Zgodziłeś się dać swoją twórczość to niech będzie ona dostępna dożywotnio.

  Kto ogrywał Vice City kilkanaście razy to na start po wejściu do sentinela (?) koło biura rosenberga leciała zawsze ta sama piosenka, teraz zaczynanie gry od nowa nie wiem jak brzmi po tych patchach ale pewnie powracając do tego tytułu można się zdziwić że coś w nim brakuje.

 3. Whis
  19:31 10.04.2018
  Whis

  Tak, usunąć muzyki od tak nie mogą. Wydadzą patch który usunie muzykę i tyle.

 4. Whis
  22:38 24.02.2018
  Whis

  Że nie tylko mój ojciec spał z moją matką.

 5. Whis
  19:00 05.02.2018
  Whis

  Po 20 latach powstała nowa seria super, co każdą niedzielę jest nowy odcinek i obecnie dostaliśmy ich 126.

  http://dbpolska.net/downloads/dragon_ball_super

 6. Whis
  00:18 29.11.2017
  Whis

  Osoby które grają do tej pory (sam gram) często używają plusa o którym znaczeniu nawet wiedzieć nie musisz. Osoba idąca przed tobą niekoniecznie musi mieć odpalony telefon z pokemonami a może co jakiś czas sięgać ręką do kieszeni by wcisnąć guzik.

 7. Whis
  01:36 12.09.2017
  Whis

  “Film nie ustrzegł się też klasycznych horrorowych głupotek w rodzaju postaci idących tam, gdzie zdecydowanie nie powinny”

  Też się śmiałem z tego zawsze, do czasu. Ostatnio na mapce pojawił się dobry pokemon z prawie perfekcyjnym IV (Tak, ludzie nadal grają w Pokemon GO) no to wiadomość do kumpla i jedziemy. Godzina 23, teraz to już totalny mrok panuje na dworze a nasz cel znajdował się w głębi lasu, trzeba było przejść jakieś 100 metrów. Latarka zabrana, flashe ze smartphonów odpalone i idziemy aż coś tuż przed samym wejściu do lasu nie burknęło/huknęło, obaj stanęliśmy w miejscu wryci i zawróciliśmy do ucieczki do auta. Gdy biegiem do niego dotarliśmy to co zrobił kumpel? Zamiast jechać stamtąd to podjechał autem pod wejście do lasu i na długich chciał zobaczyć co to, także tego.

 8. Whis
  00:10 29.07.2017
  Whis

  Po przejściu z PS3 na 4, tak, zabrali.

 9. Whis
  12:20 28.07.2017
  Whis

  Burnout Paradise zawsze mnie dziwiło w takich zestawieniach, nie raz z nudów objeżdżałem całą mapę do okoła tym autem co jak się odpaliło boosta to już się nie dało wyłączyć do całkowitego wyhamowania lub zderzenia i zajmowało mi to krótką chwilę. GTA:SA już wydaje się większe od tej gry.

 10. Whis
  12:01 28.07.2017
  Whis

  Uja dostaną a nie moją kasę, zabrali mi darmowe multi w którym i tak rzadko bywałem i teraz jeszcze podnoszą cenę plusa. Plusa nie mam od ponad roku przez ównianą zawartość jaką dawali graczom PS4.

 11. Whis
  15:17 24.07.2017
  Whis

  Zapdosów nie ma, za złoto wygraliśmy Lugię. Jest póki co tylko Articuno przez to że niebiescy po raz koleiny wygrali, nie ma co się dziwić bo nas jest najwięcej.

 12. Whis
  23:50 23.07.2017
  Whis

  Odkąd pamiętam urlop zawsze dostosowywałem pod obecną zajawkę, tak, zwykle były to gry. W 2013 roku powiedziałem w firmie że nie pójdę na wakacje tak jak wszyscy, przepracuję ten lipiec/sierpień ale we wrześniu chcę cały miesiąc wolnego – zgodzili się. Powód? GTA:V na PS3. Obecnie celowałem i przekładałem(!) urlop o 2 tygodnie przez Pokemon GO, tak, gram od polskiej premiery aż do dnia dzisiejszego i jeszcze mnie ta gra nie znudziła. Początkowo wpisałem datę z okazji rocznicy gry bo liczyłem że Niantic zaoferuje graczom jakieś fajne bonusy w postaci x2 lub nawet x4 ze względu na to że mamy rok gry, oni zafundowali nam durne pikachu z czapeczką asha. Nie było co robić a od jutra zaczynam dwa tygodnie wolnego, już dziś miałem wolne i korzystałem z pięciu poziomowych rajdów z legendami. W międzyczasie siedząc w domu robiłem masowe ewolucji pidgeyów na lucky eggu by zgarnąć jak najwięcej. Poprzednie lata urlopów też pewnie były głównie pod coś związanego z graniem.

 13. Whis
  20:36 13.07.2017
  Whis

  Rookgard dalej istnieje, dawnport jest domyślne dla nowicjuszy ale jak ktoś chce to przy zakładaniu konta można zaznaczyć to by pojawić się na rooku, opcja z tutorialem chyba. Jest też NPC na dawnporcie który nas do maksymalnie 3 poziomu (mogę nie pamiętać) może przenieść na rooka.
  Demon nie jest najsilniejszym potworem, w obecnych czasach raczej śmieszy niż straszy. Lata temu powstało takie coś jak Juggernaut a obecnie najsilniejszym potworem jest boss z roshamuul http://tibiopedia.pl/monsters/Gaz%27Haragoth z “UE” potrafi zabić 800 poziomowych graczy jednym strzałem, dlatego jego bicie jest trochę na zasadzie taktyki a nie zwykłego bicia jak kiedyś. Oczywiście poza juggernautami powstała masa innych silnych potworów, demon obecnie jest jak szczur dla 8 poziomowego gracza.

  I coś co polygamia przeoczyła, tajemnica 999 bramki została ujawniona w czerwcu: http://tibiopedia.pl/forum/t/21912,Wyspa-za-bramka-999lvl,1? Niestety Cipspoft dał ciała, nic specjalnego, sama wyspa. Wchodzimy przez podziemia banuty do miejsca z kolorową wysepką, gracze oczekiwali mrocznego miejsca i wartościowej nagrody. Devonica jednak nie rozwiązał zagadki wyspy i nic jeszcze nie dostał, Kharsek który pierwszy wbił 999 poziom zagadkę wyspy rozwiązał ale nie zdradził nic więcej, wiemy to przez to że przybyło jemu 5 punktów do osiągnięć a Devonice nie.

 14. Whis
  13:27 20.04.2017
  Whis

  Ja naprawdę bym chciał by w naszym kraju € = PLN. Jeżeli ja zarabiam 2500 złotych a niemiec 2500€ i on płaci 60€ za nowy tytuł a ja muszę zapłacić 240 zł zamiast 60 złotych to nie ma co się dziwić że piractwo trwa w najlepsze. Oczywiście sam gram na PS4 więc ja nie PiraCę, często jednak grę kupuję, ogrywam i wymieniań/sprzedaje co kosztuje mnie około 20-40 złotych. Mimo wszystko boli jak widzę ceny w grach mobilnych na różne dodatki gdzie inni wydadzą stówkę a u nas jest to 400 złotych.

 15. Whis
  11:25 13.04.2017
  Whis

  Czekamy teraz na cebulową listę gier które można ukończyć w mniej niż dwie godziny.

 16. Whis
  18:46 01.04.2017
  Whis

  Może nie do końca na temat ale marzy mi się żeby zagrać w polskiego assassina, mamy przecież bardzo ciekawą historię (husaria, Grunwald…)

  http://i.imgur.com/MuGnO1q.jpg

  Tak samo miło było by zobaczyć głównego antagonistę GTA w skórze polaka który z wiadomych względów, mówiłby po angielsku ale zamiast fuck słychać było by nasze soczyste k**wa i inne przekleństwa. Przy okazji jak R* nie zrobi kolejnego GTA w Miami to będzie to strzałem w kolano. Widzę to tak, mamy pierwszy zwiastun i pojawia się logo GTA:VI a po chwili VI zamienia się w różowy napis i dochodzi CE CITY.

 17. Whis
  18:27 01.04.2017
  Whis

  Może nie na temat ale marzy mi się by któryś assassin był polakiem i akcja ogrywała by się u nas, mamy przecież bardzo ciekawą historię (husaria, grunwald…)

  http://i.imgur.com/MuGnO1q.jpg

  Główna postać w GTA polakiem klnąca co chwilę nie fuck a kurwa była by też miłą odmianą. Oczywiście mówiła by po angielsku z oczywistych względów ale przeklinała by po naszemu. Swoja drogą jak R* nie zrobi kolejnego GTA w Miami to będzie to strzałem w stopę. To aż się prosi o to, widzę to tak: Mamy zwiastun, pojawia się logo GTA:VI i po chwili VI zamienia się w różowy napis i dochodzi CE CITY.

 18. Whis
  14:31 25.03.2017
  Whis

  Ja gram od polskiej premiery dzień w dzień, nie było by dnia żebym nie grał. Całą zimę ciepło ubrany grałem, nawet rękawiczki specjalne do obsługi smartphone sobie kupiłem z tymi wstawkami na palce. Obecnie posiadam 34 poziom i jeszcze mi się nie znudziło. Gra w tym roku otrzyma 3 duże aktualizacje, ogromne zmiany w gymach, wymiany między graczami, walki pvp a i legendy również mają w końcu zawitać.

  Autor newsa zapomniał napisać że pojawiły się również pierwsze shiny pokemony, głównie karpie i gyaradosy. Zapewne jest to uhonorowanie tego że pierwszym shiny pokemonem którego gracze łapali był właśnie czerwony gyarados.

 19. Whis
  14:15 25.03.2017
  Whis

  Wciąż czekam na Manhunt 3 z obecną grafiką i bez durnej cenzury którą na PSP musiałem obchodzić poprzez modyfikacje gry.

 20. Whis
  20:16 10.02.2017
  Whis

  PS3 wyszło, ludzie popełniali ten błąd.
  Jesteśmy w połowie kolejnej generacji a ludzie dalej piszą blue ray :/
  Banować za to!

 21. Whis
  11:28 30.01.2017
  Whis

  Kojarzy mi się z Wario Ware INC na GBA, tam też takie popierdółkowate gry były.

 22. Whis
  11:37 29.01.2017
  Whis

  U mnie problem zaczął się po przygodzie z Silent Hill 2. Gdy byłem mały, każdą noc spędzałem z wszelkiej maści horrorami w TV. Jednak gdy człowiek dostał swój pierwszy komputer a kumpel pożyczył mi SH2 to się zaczęło. Pamiętam że instalowałem tę grę i usuwałem kilkanaście razy, najdalej gdzie udało mi się dojść to przejście chyba przez pierwszy hotel, gdy dochodziłem do szpitala to moja psychika wysiadała. Najgorsze w horrorach co jest to dźwięk, wszelkie jump scare i sytuacje że wychodzisz przez drzwi na korytarz, patrzysz się na wprost w ścianę a z radyjka dobiega nieprzyjemne szumienie, wiesz że coś jest w holu, wiesz że coś zaraz Ciebie zaatakuje ale nie wiesz czy spojrzeć w prawo, czy w lewo. Spojrzysz w złą stronę to przekichane, stwór czai się za Twoimi plecami, spojrzysz w dobrą stronę to dostrzeżesz to czego nie chciałeś. Grze dawałem kilka dni po jej usunięciu, po kilkunastu takich rajdach zwykle grę zaczynałem od nowa by po dojściu do pierwszego hotelu, stojąc w holu usunąć ją całkowicie i już nigdy do niej nie wracać. Pamiętam też że bawiłem się kilka razy z zapisami gry dostępnymi z sieci, walka z ostatnim bossem to jedyne co moja psychika akceptowała. Kilkanaście lat później mając PS3 odkryłem fajny trick, wtedy do konsoli zakupiłem 26″ HD TV na którym grałem jak na komputerze, konsola na biurku i ekran obok mnie. W takim stanie Dead Space demka nie byłem w stanie ukończyć, co jednak się okazało gdy odsunąłem się od ekranu na dalszą odległość? Zupełnie mnie to nie ruszało. Leżenie na cholernym łóżku oddalonym z dala od ekranu pozwoliło mi to demo ukończyć, tak samo miałem z demem trójki. Teraz jednak przy PS4 i graniu na o wiele większym TV z odległości jakiś 4-5 metrów ta odległość mi w niczym nie pomaga. Może to wina wielkości TV? Może na mniejszym bym się tak nie bał, nie wiem. Nie byłem w stanie zbierać przedmiotów z krypty w Mortal Kombat X, nigdzie nie czytałem przed premierą że mają być jump scary a o dziwo z tego co się później dowiedziałem to i w MK9 był jeden stwór który tam wyskakiwał, nie pamiętałem o nim więc chyba mi się to nie przydarzyło, musiałem wtedy wejść do krypty mając bardzo dużo gotówki i zakupić wszystko za jednym razem. Tutaj w MK10 jak mi wyskoczył pierwszy wilk na twarz to prawie zawału dostałem, pierwsze co zrobiłem to wyszedłem z krypty i do niej nie wracałem. Skończyło się na tym że kumpel wpadał do mnie i mi zbierał przedmioty z niej, w międzyczasie zauważyłem że gra bez dźwięku pozwoliła mi samemu też po niej pobiegać. Dźwięki i muzyka w horrorach to największe zło, to przez te aspekty się boimy.

 23. Whis
  17:21 17.12.2016
  Whis

  Będzie na androida?

 24. Whis
  15:20 29.11.2016
  Whis

  Pamiętacie słynną recenzję “zbyt dużo wody” 7.8?

  http://www.ign.com/articles/2014/11/18/pokemon-alpha-sapphire-and-omega-ruby-review

  Tymczasem Nintendo czasem potrafi w internety:

  http://i.imgur.com/X1wh2Vz.jpg

 25. Whis
  23:25 18.11.2016
  Whis

  Pada bym kupił i podłączył do lapka a lapka do TV z emu. Konsola bez kartridży mnie nie interesuje.

 26. Whis
  19:09 14.11.2016
  Whis

  Każdy kto gra na konsoli jara się tym co ma i nie spuszcza się tak jak rasa panów która przy jednej cząsteczce więcej na ekranie potrafi się tasować.

 27. Whis
  18:59 14.11.2016
  Whis

  259 złotych za takie coś? Mnie jak dopadł szał ponownego ogrania gier ze snesa to podłączyłem pada do lapka a lapka do TV i miałem to samo za darmo. Żeby to jeszcze obsługiwało kartridże to było by fajne.

 28. Whis
  14:56 12.11.2016
  Whis

  Morrowind 2002, 4 lata później:
  Oblivion 2006, 5 lat później
  Skyrim 2011

  Od premiery Skyrim minęło wczoraj równe 5 lat. Wiadomo coś o kolejnym TES? Lub są jakiekolwiek plotki o kontynuacji?

 29. Whis
  00:39 27.10.2016
  Whis

  Everybody’s Gone to the Rapture co to za gatunek gry? Horror? Nigdy nie grałem w to, do tej pory w sumie chyba w nic na PS4 z plusa nie grałem.

 30. Whis
  20:29 23.10.2016
  Whis

  Dzięki, jak natomiast wygląda sprawa o którą pytałem? Czy partnerstwo narzuca mi np. żebranie o lajki? Czy nadal kanał prowadzę na swój własny sposób?

 31. Whis
  18:29 23.10.2016
  Whis

  na yt*

 32. Whis
  18:28 23.10.2016
  Whis

  Kliknięcie na tytuł filmu przenosi YT. Od dawna tak przechodzę ze stron na yt, guzika dawno nie używałem już.

 33. Whis
  16:08 23.10.2016
  Whis

  Pomysł fajny, reklama dla tych ludzi którzy chcą odmienić swoje życie również.

  Ja jednak dalej będę prosił żebyście stworzyli poradnik co z czym się je. Jak zacząć na yt itp.

  Ciekawi mnie wiele kwestii, między innymi to jak mój kanał po dołączeniu do waszej sieci partnerskiej i ogółem do jakiejkolwiek innej jest nadal w 100% mój. Bo jeżeli ja prowadzę swój kanał w dany sposób a później jest mi narzucane żebranie o lajki, suby itp. no to jednak nie fajnie. Jak oglądam kilku youtuberów gdzie na samym starcie proszą w “każdym filmie” o lajki i suby a na koniec filmu robią to ponownie to mi się odechciewa. Wiem że $$$ no ale chciałbym jednak kanał prowadzić w swoim własnym stylu bez żebrania o te wszelkie lajki i suby. Jak ktoś kanał prowadzi ciekawie to ludzie sami go będą śledzić a taka postawa tylko odpycha, przynajmniej mnie.

 34. Whis
  23:53 21.10.2016
  Whis

  Microsoft, to oczywiste.

 35. Whis
  12:04 18.10.2016
  Whis

  Przede wszystkim jakieś dodatkowe dane, z tego co mi wiadomo to podobno osoba która ma ledwie 100 tysięcy subów na yt może porzucić pracę, nie wiem czy to prawda ale kiedyś często o tym progu stu tysięcy subów na yt słyszałem. Wiadomo że nie mówimy tu o kwotach rzędu kilkunastu tysięcy ale jakby rzeczywiście tak było że powiedzmy 100,000 subów to jest z około 2000 złotych to myślę że większość osób postanowiło by spróbować bo zyskać taki pułap z czasem nie jest naprawdę ciężko.

 36. Whis
  12:02 18.10.2016
  Whis

  Fajnie jakbyście zrobili taki poradnik od podstaw, co z czym się je. Dla niektórych prowadzenie kanału na YT może wyglądać na kosmiczną przygodę a z takim poradnikiem może ktoś wartościowy by się ujawnił i wybił. Poradnik w stylu jak zacząć, których programów używać. Może co nieco porad jak robić filmy lepsze, coś o darmowych licencjach (muzyka w tle). Które programy są w miarę profesjonalne ale łatwe w obsłudze.

 37. Whis
  15:07 17.10.2016
  Whis

  5 min temu wrzucone na fb:

  http://i.imgur.com/eOyeT0U.jpg

 38. Whis
  13:47 17.10.2016
  Whis

  A ja wciąż czekam na współczesnego Manhunta 3, w obecnej grafice i bez durnej cenzury którą na PSP musiałem obchodzić poprzez edytowanie plików gry.

 39. Whis
  13:44 17.10.2016
  Whis

  Jeszcze jedno, na smartphonie przegrałem do tej pory więcej niż na PS4, nie wiem nawet czy już dawno temu PS3 nie przegoniłem w przegranych godzinach.

 40. Whis
  13:43 17.10.2016
  Whis

  Lata temu jak czytałem na polygami o tym że rynek mobilny wyprze standardowe gry to się pukałem w głowe i twierdziłem że to nie prawda, dzielnie grając na PS3. Teraz może i nie twierdze że rynek mobilny wyprze gry ale jest bardzo zbliżony do tego standardowego. Sam od dnia premiery Mortal Kombat X Mobile pogrywam w ten tytuł na swoim smartphonie grając dzień w dzień. Zrobiłem zakupy w tej grze gdzieś na samym początku mojej przygody na dodatkowe dusze, niewielka kwota bo brakowało mi do kolejnej złotej karty by ją scalić. Zrobiłem tych transakcji z 3, nie więcej. Teraz po takim czasie na forum gry jesteśmy określani mianem “weterana”. Ci co dopiero zaczynają swoją przygodę w tym tytule muszą niestety liczyć się z tym że bez conajmniej rocznego grindowania nigdy już się nie zbliżą do tych co grają od pierwszych dni, chyba że zaczną wydawać pieniądze na coś co obecnie i tak bardzo łatwo się zbiera. Kiedyś jak mieliśmy wojny frakcji trwające tydzień i przydzielanie nagród w każdy poniedziałek tak obecnie mamy w ciągu tygodnia aż 2 sezony trwajace po 3,5 dnia więc wszelkie karty, dusze i krwawe rubiny wpadają x2 w stosunku do tego co było kiedyś. Gra mi się naprawdę podoba i nie nudzi, dążenie do zebrania wszystkich postaci jest fajne a obecnie chyba twórcy posłuchali graczy bo dostaliśmy dwie kolejne postaci (obecnie jest chyba ich łącznie 90) które mają nowe skiny, czyli coś czego większe konsole nie posiadały.

  Drugi tytuł który dopiero niedawno do mnie przemówił bo poza Mortalem w nic innego nie gram dzień w dzień to Pokemony, tutaj pomimo krótkiego stażu gry na rynku już wydałem więcej złotówek niż w Mortalu. Najwięcej pieniędzy wydałem na ulepszenie plecaka do maksymalnej pojemności 1000 przedmiotów, pokemonów do 500 i sporo inkubatorów do jajek też się nabyło. Lucky egg do tej pory kupiłem tylko jednego ale to akurat już za uzbierane coiny poprzez gymy. Incense i lure module według mnie jest najgorszym zakupem w tej grze i na to nawet nie patrzę, wystarczą mi te wszystkie drowzee i inne syfy z tych darmowych zdobywanych co poziomy.

 41. Whis
  11:51 15.10.2016
 42. Whis
  23:21 07.10.2016
  Whis

  Pokevision tak działało i podejrzewam że fastpokemap również. Możemy zeskanować otoczenie ale pokemony pojawią nam się tylko wtedy gdy w danym miejscu ktoś akurat ma odpaloną aplikację. Tzn. musi zobaczyć dane pokemony na swoim radarze, wtedy gra je odkrywa dla takich skanerów i są one widoczne. Jeżeli zeskanujesz np swój dom bez włączonej aplikacji to może być tak że nic ci nie pokaże, chyba że ktoś inny w okolicy ma ją odpaloną a sporo ludzi gra. Tak więc skanery dobrze działają ale poki pokazują dopiero gdy ktoś w danej chwili je widzi u siebie.

  Niestety często ktoś za późno zjawia się z telefonem w obszarze gdzie jest powiedzmy lapras/snorlax i pomimo że skanowałem 30 sekund temu to później pojawia się owy pokemon i ma np 3 minuty do końca despawnu.

 43. Whis
  15:19 01.10.2016
  Whis

  Wiesz że to jest beta? Przynajmniej patrząc na numerek wersji gry na androidzie bo numeracji iOS’a nie ogarniam. Ja gram i będę grać a ze mną masa ludzi którzy przy grze pozostali i pomimo że obecnie oferuje bardzo mało (łapanie, gymy) to gdy wejdzie wersja 1,0 ze wszystkimi bajerami to nagle ci co odeszli się obudzą i stwierdzą że w końcu mogą grać. Tylko że wtedy “weterani” będą ich zjadać na śniadanie. Chciałbym żeby eventy z legendami były na zasadzie – musisz mieć złoty medal za posiadanie 100 pokemonów i przykładowo 25 poziom. Żeby Ci co nie grali wiedzieli co stracili i się wzięli do roboty a nie tylko polowali na eventy z legendami i tyle po nich dobrego.

 44. Whis
  20:06 30.09.2016
  Whis

  Ja jako gracz konsolowy czuje się wydymany. Konsolę biorę raz na parę lat a teraz jestem traktowany jako gorszy sort. I tak, zawsze powtarzałem że gameplay > grafika. Nadal tak uważam, grafika to tylko miły dodatek do miodnego gameplayu ale tak się nie powinno robić. W dniu premiery skłonny byłbym zapłacić nawet ten 1 tysiąc więcej niż teraz bawić się w sprzedaż czwórki i kupowania pro. Liczę że kolejne konsole czyli PS5 i X’X na start będzie konkurować z najlepszymi dostępnymi komputerami nawet za cenę trzech tysięcy. Nie chcę więcej takiego traktowania mnie jako klienta. Obecnie i tak przegrałem na smartphonie więcej czasu niż na PS4, o PS3 tego powiedzieć nie mogę bo tam jednak sporo czasu spędzałem ale nie teraz na PS4.

 45. Whis
  22:37 20.09.2016
  Whis

  Żebyś znowu poczuł ogień przydały by się zadania. Dzienne i zadania od naszych liderów. Bo jestem prawie pewien na 99% że legendarne ptaki będziemy dostawać tylko od własnych liderów, niebiescy – articuno, czerwoni – moltres i żółci – zapdos. Oczywiście stawiam że będzie to wyglądało na zasadzie takiej że co 5 poziomów zwiększa się jakość losowego pokemona którego będzoemy dostawać a ptaki będą pewniakami na takim 30-35 czy 40 poziomie. Mewtwo i Mew pozostaną dla specjalnych eventów.

  Teraz zapowiedzieli wymiany zamiast skupić się na trackerze, fajnie jak będzie opcja wymiany bezpośredniej poprzez bliskie znajdowanie drugiej osoby a opcją zostawienia pokemona w poke stopie. Jeśli chodzi o pokestopy to chciałbym żeby były też odpowiednie wymagania, powiedzmy wkładam 100% IV pokemona i chcę innego dowolnego ale też z 100% IV a nie na zasadzie że wkładam poksa i nie mam żadnych opcji do ustawienia.

 46. Whis
  15:55 12.09.2016
  Whis

  Aktualizacja fajna chociaż jej nie mam jeszcze. Jednak na pierwszym miejscu powinni skupić się w całości na jak najszybszym dostarczeniem działającego trackera. Znając Niantic tera skupią się na czymś innym a namierzanie pokemonów dostaniemy nie wiadomo kiedy. Ta gra ma ogromny potencjał ale podejrzewam że w pełni zadowalająca gra będzie dopiero za jakiś rok.

  Liczyłem że system kumpla będzie opierał się na tym że nasz pokemon będzie za nami podążał na mapie a nie był tylko w opcjach menu. Fajnie jak kiedyś dostaniemy aktualizację w której dodadzą to + będzie widać wszystkich graczy znajdujących się powiedzmy w promieniu 1km od nas. Fajnie było by widać kto z jakim pokemonem podąża.

 47. Whis
  22:33 05.09.2016
  Whis

  Mamy dużo świetnych tytułów na playstation ale pokemony to tak silna marka że wolę w nie grać i gram od polskiej premiery. Po prostu nie widzi mi się żaden inny tytuł przez którego zrezygnowałbym z poków albo grał w obie gry jednocześnie.

  LBP Go, chodzę “szmatkocosiem” i zbieram jakieś pierdoły które nie mają żadnego sensu.
  Uncharted Go, tu mogło by być ciekawiej. Powiedzmy jakieś opuszczone miejsca a w ich miejscu zagadki, odszukaj ukrytej dźwigni przy pomocy kamerki, przełącz ją i zgarnij skarb. Lepiej ale dalej nie jest to coś tak przełomowego jak pokemony.

  Musieli by mnie naprawdę zaskoczyć z pomysłem żebym chciał się zainteresować swoim ulubionym tytułem z playstation. A tymczasem wracam do pokemonów.

 48. Whis
  18:42 29.08.2016
  Whis

  Droga Polygamio, możecie zacząć używać Tl;dr dla dłuższych tekstów? Nie chcę mi się czytać całych newsów gdy mnie mało interesują.

 49. Whis
  16:49 18.08.2016
  Whis

  Podobno zbanowali każdego z rootem telefonu. Bo rzekomo masz wtedy dostęp do fake GPS. Czy go używasz czy nie to ich nie obchodzi.

 50. Whis
  02:22 18.08.2016
  Whis

  Jesteś w stanie powiedzieć że na 100% usunęli Twoje konto bezpodstawnie? Nie używałeś może żadnych stron typu pokeadvisor do sprawdzania IV? Jeżeli łączyłeś swoje konto z stroną która łączyła się z ich serwerami to już taki w 100% czysty nie byłeś.

 51. Whis
  22:57 17.08.2016
  Whis

  Strzelał czymś takim, urwało mi http://i.imgur.com/4ZKf5vU.png

 52. Whis
  22:54 17.08.2016
  Whis

  Nie wiedziałem że takie coś kiedyś istniało, może jednak ktoś skojarzy tytuł. Jak nie to wielka szkoda że owa gra przepadła :/

 53. Whis
  19:32 17.08.2016
  Whis

  Błagam was ludzie, może ktoś mi w końcu pomoże bo jak byłem mały i głupi to dostałem C64 wraz z setką gier ale po paru latach zaczęła się era PSX itp i z gier tych dyskietkowych zrobiłem freesbee z mojego okna a sam sprzęt wywaliłem.

  Od lat poszukuję gry która była dla mnie top 1 na C64, nie podsyłajcie mi filmów na yt z grami bo przejrzałem ich sporo i nie była to żadna z nich, no chyba że ktoś zrobił film z dosłownie każdą grą. Im dłużej tego szukam tym bardziej wydaje mi się że miałem grę której nikt nie znał xd

  W grze chodziło się ludkiem który na 100% strzelał czymś takim z siebie , nie miał żadnej broni. Chodziło się chyba po zamku, czasem zdobywało się linę i gdy na suficie było specjalne oznaczone miejsce to przed skokiem w przepaść z tym miejscem postać automatycznie używała tej liny. Czasem na drodze spotykało się większego smoka, w wodach pływały jakieś ryby chyba piranie. Grę nazwałem labirynt ale tym się nie sugerujcie, po prostu dostałem nieopisane dyskietki.

 54. Whis
  15:08 17.08.2016
  Whis

  Seria nigdy mnie nie interesowała ale rozumiem ból fanów. Totalne gie dostaną.

 55. Whis
  21:55 02.08.2016
  Whis

  Wszyscy widzieli już zdjęcia z nagrodami za 40 poziom, nie było tam żadnych Master Balli.

 56. Whis
  15:54 02.08.2016
  Whis

  Pracują nad czymś lepszym, podobno podczas pierwszych wersji beta nie było łapek a mieliśmy odległości podane w metrach, może do tego wrócą? Było by to jeszcze lepszą opcją jak szukanie i chodzenie po omacku za łapkami.

  Co do legendarnych ptaków, liczę że będzie tak jak niedawno było mówione. Każdy lider danego teamu będzie oferował nam wykonywanie zadań, poza nagrodami będziemy też otrzymywać pokemony na dany poziom i podejrzewam że dopiero gracze na 40 poziomie będą mieli zadanie na swojego legendarnego ptaka, czyli niebiescy – Articuno, czerwoni – Moltres a żółci – Zapdos. By zdobyć ptaka z przeciwnej drużyny trzeba będzie się z kimś wymienić.

  Ciekawi mnie też dlaczego nie oddali graczom Master Balli, może te pojawią się później? Dziwnym zabiegiem jest też sprzedaż samych pokeballi w sklepie, gdzie greaty i ultra?

 57. Whis
  15:51 02.08.2016
  Whis

  Co was irytuje? Że strona poświęcona grom pisze o… uwaga! grach? OMG, jak tak można? Mnie jak dany temat nie interesuje to w niego nie wchodzę, może zaczniecie robić tak samo? Gdy Wiedźmin 3 wyszedł to był podobny płacz -_- Żal mi was ludzie.

 58. Whis
  20:48 31.07.2016
  Whis

  Resp pokemonów został zmieniony na dniach przed aktualizacją, ataki pokemonów też.

  U mnie np. niedaleko domu mam teraz wysyp Pikachu, nie zawsze ale dosyć często i na szczęście przez pokevision wiem gdzie się spawnuje.

  Usunęli łapki tymczasowo, ok. Liczę że je przywrócą ale blokować takie strony jak Vision które były alternatywą dla nearby? “This is fine”… Wielki uj im w de.

  Samo nearby jak nie działało poprawnie tak nie działa nawet bez łapek, pierwszy pokemon na liście ten po lewej na górze miał oznaczać pokemona najbliżej położonego względem nas a tego z 9tego miejsca oddalonego najdalej. To kompletnie nie działa i często pokemony które spotykam są gdzieś po środku listy. A oni sobie blokują strony typu Vision i zadowoleni.

  ..::BOJKOT POKEMON GO::..

  Dopóki nie przywrócą sprawnych łapek i sprawnego nearby zmieniłem 5 gwiazdek w google play na 1, polecam to zrobić KAŻDEMU i napisać że zmienicie ocenę gdy przywrócą działające łapki.

  Teraz to jest chodzenie bez celu.

 59. Whis
  00:32 29.07.2016
  Whis

  Jak dla mnie właśnie szkoda że za najwyższy poziom nie ma master balli zdobywanych wraz z pozostałymi poprzez poke stopy, wiem że w głównych seriach gier był jeden na grę ale GO to w sumie inne podejście do tematu. No cóż, może kiedyś jak dadzą więcej poziomów.

 60. Whis
  14:34 26.07.2016
  Whis

  pokemonów*

 61. Whis
  14:34 26.07.2016
  Whis

  Imiona graczy w gymach raczej się nie wyświetlają, tylko my je widzimy żeby inni nie mogli w ten sposób obrażać pozostałych.

 62. Whis
  14:34 26.07.2016
  Whis

  Nie potrafię się dobrze bawić więc inni też nie będą.

  Nie rozumiesz, ja nie rozumiem dlaczego ludzie których coś nie interesuje tracą swój czas na takie wywody.

 63. Whis
  17:16 20.07.2016
  Whis

  Ale ty masz problemy chłopie. Tak jest prościej bo na tym polega świat pokemonów, w kreskówce nie było czegoś takiego jak gracz pokemon tylko trener pokemonów. Wcielamy się więc w trenera pokemonów a nie gracza. Zresztą jakby to brzmiało? Zostań graczem pokemon.

 64. Whis
  17:24 18.07.2016
  Whis

  http://www.nintendolife.com/news/2016/07/feature_what_we_can_expect_from_the_future_of_pokemon_go

  Connectivity between Pokémon GO + main series games

  Dzięki temu sprzedadzą jeszcze więcej konsol i gier. Trochę to zabije Pokemon Go i wymuszanie na wychodzenie z domu. Jeśli np. będzie event z Mewtwo dostępny dla wszystkich graczy na świecie, niezależnie od tego gdzie oni będą to ok. Jeśli natomiast będzie tak że będzie trzeba gnać do innego kraju żeby go złapać to trochę słabo. Tu z pomocą przyjdą gry z 3DS’a i wymiana z GO.

 65. Whis
  18:56 07.07.2016
  Whis

  Polskiej premiery w Google Play nie było. Jak wygląda sprawa gdy pobiorę sobie tę grę z innego źródła, zapewne będzie to gra z innego kraju. Co wtedy gdy będę chciał skorzystać w przyszłości z mikro transakcji? Czy gry na androida mają jakieś blokady regionalne? Czy ta wersja co krąży po sieci będzie dokładnie taka sama jak ta co pojawi się w polskim sklepie?

 66. Whis
  23:18 05.07.2016
  Whis

  Mów za siebie, ja nie gram.

 67. Whis
  19:45 05.07.2016
  Whis

  Niech się świat nie zesra tym overwatchem.

 68. Whis
  22:30 25.06.2016
  Whis

  Jakby mnie ta gra interesowała i nie mógłbym pominąć tych napisów to bym ją chyba za okno wywalił.

 69. Whis
  22:25 25.06.2016
  Whis

  Jestem zielony w takich sprawach, może mnie ktoś oświecić jak ma wyglądać te ujednolicenie cen? Bo nie ukrywam że bardzo bym chciał żeby przelicznik dla osoby która płaci za dodatek 100$ = 100€ i 100pln a nie jak do tej pory że 100$ = 100€ i 400pln. To jest chore.

 70. Whis
  12:42 13.06.2016
  Whis

  Znając życie to kolejny COD będzie w realiach I bądź II wojny światowej. Zwłaszcza po batach jakie zebrał po pojawieniu się Battlefielda 1.

 71. Whis
  17:05 31.05.2016
  Whis

  Mogłeś sam to sprawdzić używając audacity.

 72. Whis
  15:10 17.05.2016
  Whis

  Jak lubiłem Angry Birdsy tak dwójkę pożegnałem, restartowanie plansz na życia? Idźcie w uj z tym.

 73. Whis
  15:08 17.05.2016
  Whis

  Pamiętam pierwszy trailer AC, o grze praktycznie nic więcej nie wiedziałem więc dla mnie również było zdziwienie to że tak naprawdę chodzi o czas teraźniejszy a nie jesteśmy wiecznie w średniowieczu. Osobiście bardzo lubiłem rozgrywkę w teraźniejszości, przez całą serię liczyłem na to że Desmond w końcu zacznie nosić ten cholerny biały kaptur od swojej bluzy w teraźniejszości i zrobił to chyba tylko parę razy przez chwilę, niech cie szlak ubi. Serię skończyłem na IV, więcej do AC raczej nie mam zamiaru wracać, może kiedyś jak Unity i ten najnowszy oraz inne pojawią się w plusie.

 74. Whis
  21:37 10.05.2016
  Whis

  Ja już gram praktycznie od rana.
  Mam jedno pytanie, gdzie są ci wszyscy krzykacze którzy pisali że te wszystkie filmy i zwiastuny były w CGI? Real time bycz.

 75. Whis
  23:01 26.04.2016
  Whis

  Jeszcze jedno, o co chodzi w tej grze z Jasonem Voorhesem? Gramy jako on czy jako ofiary?

 76. Whis
  23:01 26.04.2016
  Whis

  Jeśli Watch Dogs w plusie okaże się prawdą to fajnie, gra mnie interesowała po jej pierwszych zapowiedziach ale później zapał opadł i gry nie kupiłem. Właśnie po to mam plusa żeby ogrywać większe tytuły które omijałem a do tej pory był syf.

  Na Uncharted 4 wiadomo że czekam, później nie ma chyba na co.

 77. Whis
  22:55 26.04.2016
  Whis

  Sam nie rozumiałem tych “popierdółek” gdy nie miałem smartphone’a. Odkąd go posiadam to się wiele zmieniło, praktycznie dzień w dzień gram w Mortal Kombat X. Kiedyś tłukłem wszelkie części angry birdsów, obecnie dwójkę uważam za totalny syf i skok na kasę – płać albo czekaj bo chcesz sobie grę zrestartować – nie.

 78. Whis
  22:55 15.04.2016
  Whis

  Tutaj pokemon yellow zrobione w 0:00
  https://www.youtube.com/watch?v=OyhEKG_g53o

  Pomimo że grałem w te pokemony kilka razy i nigdy żadnego buga nie spotkałem tak jestem pod wrażeniem jak ludzie doszukują się takich rzeczy.

 79. Whis
  16:02 31.03.2016
  Whis

  Ile kosztuje ta gra?

 80. Whis
  22:05 26.03.2016
  Whis

  Gracze czekają na Miami. Ewentualnie ta plotka o całych stanach była by fajna.

 81. Whis
  17:07 19.03.2016
  Whis

  Nie ma to jak dymanie graczy i robienie z konsoli komputera. PS4 na start powinno być dużo mocniejsze i coś tego typu nie powinno mieć miejsca, kolejna konsola jaka powinna wyjść to PS5 a nie jakieś PS4,5. Wersje odchudzone rozumiem ale nie odbiegające od standardów konsoli.

 82. Whis
  20:20 17.03.2016
  Whis

  Nie kupię takiego sprzętu w ciemno, jeśli nigdzie nie będzie żadnych stoisk do przetestowania tego to ode mnie pieniędzy nie dostaną. Musiało by to na mnie mega WOW zrobić bo nie zamierzam i tak się tym jarać.