Lords of the Realm 3 PL osiągnął status Gold!

Lords of the Realm 3 PL osiągnął status Gold!07.07.2004 06:29
Materiały prasowe

Miło nam poinformować, że polska wersja Lords of the Realm 3 uzyskała status Gold i już wkrótce trafi do tłoczni.

Lords of the Realm III jest od dawna oczekiwaną kontynuacją nagradzanej serii znanej wszystkim miłośnikom strategii historycznych. Z nowym enginem 3D, uproszczonym interfejsem, akcją toczącą się w czasie rzeczywistym, oferuje znakomicie przygotowaną, zawierającą wiele szczegółów historycznych rozgrywkę, osadzoną w przepięknie renderowanym świecie średniowiecza, w którym gracze toczą walki zarówno na polach bitewnych, jak i na scenie politycznej.

ZALETY:Autentyczne środowisko- Tocząc walki w średniowiecznej Europie jesteś świadkiem powstawania królestw, tworzenia się podstaw ekonomii pieniądza i dominacji religii.- Lords of the Realm III jest wierny historii, dodano też romantyczny klimat, który odróżnia ją od innych gier historycznych.

Trójpoziomowa rozgrywka- Buduj zamki i gromadź zasoby na poziomie Królestwa, prowadź oblężenia lub tocz boje w otwartym terenie ma poziomie Walki lub zaangażuj się w dyplomację na poziomie Politycznym. W grze Lords of the Realm III wszystkie wyżej opisane działania prowadzisz w czasie rzeczywistym.

Realistyczna walka- Broń się przed oblegającymi zamek wojskami oblewając je wrzącym olejem, zrzucając na nich zwierzęta hodowlane. Sprawdź swoje umiejętności w brutalnej taktyce tamtych czasów, prowadząc do boju rycerzy, łuczników, chłopów - każda z tych grup charakteryzuje się innymi cechami. W Lords of the Realm III widok i dźwięki dochodzące z pola walki są niezwykle realistyczne.

Szlachta- Możesz grać jako Anglik, Francuz lub Niemiec, jako Pan lub Pani, zdobywając poparcie, kupców i rycerzy. Możesz zawiązywać pakty z sąsiadującymi władcami, zdobywając militarną lub polityczną przewagę. Ale pamiętaj omotywacjach każdej grupy i przygotuj się na konsekwencje złamania zawartego przymierza.

Zaawansowany engine 3D- Wysokie mury rozpadają się w proch, płomienie buchają z zamkowych magazynów, a stal uderza o stal w niezwykle wiernym odtworzeniu realiów walki średniowiecznej. Przybliżaj lub oddalaj widok, obracaj kamerę dookoła 360 stopni oglądając całe pole walki. Zaawansowany engine Lords of the Realm III umieści cię w samym sercu walki!

Edytor zamku- Edytor zamku Lords of the Realm III pozwala na budowanie zamków i obronę zajmowanego terytorium. Możesz wybrać jeden z wielu wcześniej zaprojektowanych zamków lub stworzyć własny od podstaw. Projekty obejmują wczesny umocnienia zbudowane z mocnych, kamiennych wież normańskich do wielkich zamków stawianych we wczesnych latach XIV wieku.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej w lipcu tego roku, w cenie 99,99PLN.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)