Zmien skórke
Logo Polygamii

Link na motocyklu - fabularne DLC do The Legend of Zelda: Breath of the Wild pojawi się... dziś

Takie niespodzianki lubimy.

Niby było wiadomo, że Champion’s Ballad, czyli drugie DLC do Breath of the Wild, tym razem fabularne, pojawi się jeszcze w tym roku, niemniej miło dostać zwiastun z wiadomością, że to już. A tak właśnie stało się podczas The Game Awards. No, spójrzcie sami:

Przypominam, że Champion’s Ballad pozwoli nam cofnąć się w czasie do momentu, w którym Hyrule jeszcze aktywnie walczy z Ganonem, a czterej czempioni nie są tylko duchami zamkniętymi w metalowych kolosach. Nie oznacza to raczej nowej mapy, ot, przeżywanie konkretnych wspomnień. W DLC otrzymamy na pewno nowe lochy, zbroje i sporo czasu antenowego z tytułowymi czempionami. A, no i pojeździmy motocyklem.

Ale to dopiero gdy przejdziemy DLC. Ale patrząc na to, jak Link pomyka sobie przypominającą konia maszyną, trudno nie pomyśleć, że ma to jak najbardziej sens i pasuje jak diabli do Breath of the Wild.

Poza tym niewiele więcej wiadomo, dlatego wierzę, że Champion’s Ballad skrywa w sobie jeszcze trochę podobnych niespodzianek. Mam ogromną ochotę wrócić do tego świata i, przede wszystkim, tego uczucia wielkiej przygody, ale powtarzam sobie, że z Linkiem spotkam się ponownie, gdy już kupię Switcha. Który, swoją drogą, dostał dopiero co zapowiedź Bayonetty 3. I jak tu nie lubić tej konsoli?

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Trikson
Użytkownik

skończyłem właśnie zbierać zbroje z side questów, teraz czas na danie główne. Fajnie znowu wrócić do Hyrule.

Popularne wpisy

Popularne Gry