Kult: Heretic Kingdoms - fantastyczny RPG już wkrótce od Playa!

Kult: Heretic Kingdoms - fantastyczny RPG już wkrótce od Playa!22.09.2004 07:35
Materiały prasowe

Kult: Heretic Kingdoms to połączenie rozgrywki hack n' slash i wciągającej fabuły.Nowoczesna grafika łączy technologię 3D z izometrycznym otoczeniem. Gra oferuje zarówno łatwość obsługi jak i głębię rozgrywki. Wciągającą fabułę stworzył, kierujący pracami zespołu zajmującego się scenariuszem, designer i twórca dialogów do gier - Chris Bateman, który brał udział w takich projektach jak Discworld Noir czy Ghost Master. Unikalna mechanika gry jest ukłonem w kierunku fanów RPG i fantastycznych przygód.

W świecie Kult: Heretic Kingdoms Bóg jest martwy a religia jest herezją. Jesteś młodą inkwizytorką, pracującą nad stłumieniem pozostałości religii. Wykonując zadanie zniszczenia relikwi (która w mniemaniu inkwizycji, stanowi poważne zagrożenie), wplątujesz się w wojnę pomiędzy dwoma strzegącymi sekretu stowarzyszeniami - konspiracją magów chcących posiąść prawdziwą moc i mrocznym kultem, który chce doprowadzić do zmartwychwstania Zmarłego Boga.

W miarę rozwoju fabuły, poznasz zepsuty świat i będziesz musiał sam zadecydować o moralnych wyborach. Jak w prawdziwym świecie, wszystko co robisz, ma swoje konsekwencje i Ty musisz zdecydować z czym czujesz się dobrze. Graj jako altruistyczna heroina, występna i samolubna egoistka albo po prostu kobieta, która chce dobrze zrobić swoją robotę. Twoje poczynania doprowadzą do jednego z sześciu różnych zakończeń - zależnie od tego, jakim wartościom będziesz wierny. Zmiażdżysz religię, czy staniesz się jej wybawcą? Tylko Ty decydujesz.

Na świat gry Kult: Heretic Kingdoms składa się około 50 lokacji, różnorodne potwory i ponad 50 questów do rozwiązania; wszystkie będą miały konsekwencje dla ludzi lub równowagi sił Corwenth i sąsiadów. Prosty, ale satysfakcjonujący system walki sprawia, że amatorzy szybkiej akcji nie będą zawiedzeni. Kult, Heretic Kingdoms to doskonały nabytek dla każdego fana zarówno RPGów tradycyjnych jak i komputerowych, umiejscowionych w świecie fantasy. Kult: Heretic Kingdoms w profesjonalnej polskiej wersji językowej ukaże się nakładem Play.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)