Zmien skórke
Logo Polygamii

Ktoś poważnie myśli o battle royale w prawdziwym świecie

Prywatna wyspa i 100 tysięcy dolarów dla zwycięzcy.

Nieujawniający na razie swojego nazwiska osoba, dysponująca rzekomo dużymi środkami pieniężnymi, za pośrednictwem serwisu HushHush (mający być chyba czymś w rodzaju sieciowego sklepu z luksusami dla bogaczy) poszukuje partnerów do zorganizowania rozgrywek battle royale w prawdziwym świecie. Zabawa miałaby się odbywać na prywatnej wyspie i potrwać 3 dni.

Zanim zaczniecie pukać się w czoła – spokojnie, nikt nie mówi rzecz jasna o prawdziwej walce na śmierć i życie (OK, wciąż możecie spokojnie pukać się w czoła, ale z zupełnie innych powodów). Uczestnicy mieliby korzystać z broni ASG i specjalnych strojów. Każdego dnia polowaliby na siebie przez 12 godzin, pozostałe wykorzystując na odpoczynek. Odpowiedni osprzęt i prowiant zapewnić ma organizator.

Wszystko to znajduje się na razie w bardzo wczesnej fazie, a anonimowy organizator poszukuje kogoś, kto zadba o odpowiednie zaprojektowanie areny i przeprowadzenie całego przedsięwzięcia.

Gry battle royale stały się w ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne, a nasz klient jest ich wielkim fanem, który chce przenieść taką grę do rzeczywistości w najbezpieczniejszy możliwy sposób. Jeżeli mistrzostwa okażą się w tym roku sukcesem, będzie to coś, co chciałby on organizować co roku – to bardzo ekscytujące!

Mówi w imieniu anonimowego organizatora Aaron Harpin, założyciel HushHush,

I kiedy tak się zastanawiam, czy to w ogóle dobry pomysł, to przypomina mi się Festiwal Fyre. To miał być tylko luksusowy festiwal muzyczny, przeznaczony dla najbogatszych, a już to wystarczyło, by dla wielu uczestników przerodził się w piekło.

Jak może się skończyć luksusowa zabawa w prawdziwe battle royale, przeznaczona dla najbogatszych?

Tylko dobrze dla nas, he he.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
madoc
Użytkownik

Brzmi dużo ciekawiej niż większość reality show i teleturniejów.

gseed
Użytkownik

Nie słyszałem wcześniej o tym Fyre Festival. Piękna historia!

Popularne wpisy

Popularne Gry