Zmien skórke
Logo Polygamii

Konferencja Devolver Digital z polskim akcentem o tytule Carrion

Horrorów nigdy za wiele!

O Carrion mogliśmy już usłyszeć na zeszłorocznym Pixel Heaven. Teraz tytuł od Phobia Game Studio zagościł na konferencji Devolver Digital, dzięki której mogliśmy zobaczyć zwiastun prezentujący świeżutkie fragmenty rozgrywki. A przecież nie ma nic ciekawszego od wcielenia się w rolę monstrum, prawda?

Przypomnijmy, w niebanalnym horrorze wcielamy się w rolę amorficznej kreatury nieznanego pochodzenia. Po uwolnieniu się z więziennej “kapsuły” zaczynamy prześladować naszych ludzkich oprawców, których możemy skonsumować. Będzie to miało prawdopodobnie wpływ na nasz rozmiar, który w udostępnionym materiale stale się zmienia. Oprócz tego można zaobserwować pojawiających się przeciwników wyposażonych między innymi w miotacze ognia.

Wiemy, że nasz “pupil” będzie ewoluować, ale nie podano szczegółów na ten temat. W drodze do zrealizowania zemsty będzie także nabywać nowe umiejętności, ale nie znamy sposobu ich pozyskiwania. Mimo konferencji wiele pytań w kwestii rozgrywki pozostało bez odpowiedzi.

Carrion przedstawia się w pikselowych szatach z perspektywy 2D, która pozwoliła na zaprojektowanie przyjemnego dla oka przemieszczania się naszego monstrum. Sunie ono w ciasnych tunelach z wyjątkowym stylem. Miejmy nadzieję, że równie miły będzie ruch za pomocą klawiatury i myszki, ponieważ na filmach prezentuje się naprawdę dobrze. Na Steamie jest już gotowa zakładka gry, z której wynika, że tytuł zadebiutuje w 2020 roku.

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
3 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

Z “konferencji” Devolvera najbardziej podobało mi się Fall Guys, wyglądało to bardzo “kjutaśnie” <3. Ale Carrion też zapowiada się okej, mam nadzieję, że muzyka będzie budowała niepokój, choć nie wiem czy pod tym względem przebije swojego poprzednika, czyli Butchera.

borek921
Użytkownik

Wygląda jak Rain World, ale z punktu widzenia wrogich stworzeń.

Popularne wpisy

Popularne Gry