Zmien skórke
Logo Polygamii

Kometa uderzy w świat Darkest Dungeon już niedługo.

Poznaliśmy datę premiery pecetowego wydania nowego dodatku.

The Color of Madness, najnowsze rozszerzenie do arcytrudnego erpega autorstwa Red Hook Studios, ukaże się już 19 czerwca na PC. Tym razem czeka nas raczej skromniejszy dodatek niż wydane rok temu The Crimson Court, co ma skutkować niższą ceną (niecałe 20 złotych). Wersja na inne platformy ukaże się w przyszłości, jeszcze nie wiadomo, kiedy.

Gracze będą mieli okazję do odwiedzenia kolejnego lochu, mocno inspirowanego tym razem twórczością Lovecrafta. Podczas przygody, naszym zadaniem będzie przetrwać w bardzo niegościnnym środowisku, a także wyjaśnić sprawę pojawienia się w okolicy tajemniczej komety. To właśnie do miejsca jej zderzenia z ziemią prowadzić ma nas nowy loch. Wyprawa będzie natomiast dla naszych podopiecznych nieco stresująca, bo zdaje się, że w związku ze zdarzeniem, gdzieś zniknęli także mieszkańcy wioski.

W ostatnim czasie twórcy powiększyli także listę platform o Switcha przy okazji wydanej jakiś czas temu Ancestral Edition, zawierającą dwa pierwsze dodatki do Darkest Dungeona. Podobnie jak poprzednie DLC, Color of Madness także wymagać będzie do działania podstawowej wersji.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
chyzwar
Użytkownik

Chciałem pograć w to na Vicie, ale interfejs był kompletnie nieużyteczny (małe wszystko, zupełnie niedostosowane do wyświetlacza). Zawiodłem się, zwłaszcza że np. na iPadzie podobno wcale nie jest lepiej.

Slowik515
Użytkownik

A ja gram na Vicie i uważam, że nie jest źle. Cały interfejs obsługuje się przyciskami, więc małe ikonki są niewielkim problemem. Trzeba się tylko nauczyć klawiszologii 🙂

Arcybibosz
Użytkownik

Zgadzam się – interfejs jest ciężki do ogarnięcia, ale lepiej się tego chyba nie dało zrobić.

W każdym razie też ciężko mi znaleźć ochotę żeby męczyć się na tej wersji.

Lord Bart
Użytkownik

Dobrze, że krótszy bo tego finalnego wampira nie dałem rady wykończyć. Zmęczenie materiału.

Popularne wpisy

Popularne Gry