Zmien skórke
Logo Polygamii

Kolejny zwiastun z tegorocznego E3 przedstawia Dragon Ball Z: Kakarot

Pssst! To tak naprawdę Dragon Ball Project Z, ale ze zmienioną nazwą...

Jeszcze na początku tego roku mogliśmy czytać o Project Z, grze RPG z uniwersum Dragon Balla. Produkcja nie ujrzała światła dziennego i nie znajdzie już na to okazji – przynajmniej nie pod taką nazwę. Dragon Ball Z: Kakarot to nic innego jak wyżej wspomniany projekt, ale pod innym tytułem.

W najnowszym materiale z tegorocznych targów E3 oglądamy widowiskowe pojedynki, słuchamy ckliwych zdań i obserwujemy istne cuda na ekranie, ponieważ Bandai Namco zdecydowało się, aby pokazać fragmenty rozgrywki wraz cutscenkami. Widzimy urywki całej sagi od przyjazdu Vegety do pojedynku Goku z Frieza.

Na końcu materiału widnieje napis “początek 2020”, więc na dokładną premierę przyjdzie jeszcze poczekać. Gra przedstawiana jest jako RPG akcji. W internecie pojawił się już ekskluzywny film od IGN, który przedstawia kilka minut rozgrywki wraz z komentarzem.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bjorn
Użytkownik

Chciałbym robić wow, jarać się i w ogole, ale jako fan zwykłem choćby z ciekawości testować produkcje na licencji(dragon ball/naruto/one piece) i niestety widowiskowość scen walk to jedyne co te produkcje mogą zaoferować, a szkoda, rozbudowany gameplay czy bogatsza mechanika walki mogłyby uczynić z tego pełnoprawną grę.

Popularne wpisy

Popularne Gry