Kojima ciężko pracuje

Kojima ciężko pracuje21.08.2009 12:04
Jakub Jatkiewicz

Hideo Kojima bardzo ciężko pracuje nad kolejnymi grami - obecnie Kojima Productions tworzy przynajmniej kilka tytułów, w tym nowe odsłony serii Metal Gear Solid oraz jedną tajemniczą produkcję, którą Kojima planował stworzyć od dawna.

Niestety Kojima jak zwykle nie ujawnił zbyt wielu szczegółów, mówił niejasno i ogólnikowo, dlatego nie wiadomo jakie niezapowiedziane gry szykuje Kojima Productions i czym będzie tajemniczy projekt nad którym osobiście czuwa Kojima.

"Po pierwsze mogę wskazać Metal Gear Solid Rising, który jest na liście przygotowywanych tytułów. Jest także nowa gra, której jeszcze nie przedstawiliśmy, a którą chciałem zrobić od bardzo dawna - ona również jest na liście, tak jak kila innych nowych tytułów, które przygotowujemy.

Gra o której mówiłem, że chciałem ją zrobić od bardzo dawna - to nowa seria i nowy tytuł. W kwestii innych gier, może to być coś czego gracze chcieli od zawsze. Może, ale może być także czymś innym. To kiedy je wypuścimy jest kwestią odpowiedniego czasu".

W przyszłym miesiącu w Japonii odbędzie się Tokyo Games Show, być może wtedy Kojima będzie bardziej rozmowny i uchyli rąbka tajemnicy.

fot.: Kojima Productions

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)