Zmien skórke
Logo Polygamii

Już za tydzień rozpocznie się druga edycja Good Game

Będziemy na was czekać na stoisku Polygamii z grami i monitorami naszego partnera Samsunga.

W dniach 1-4 czerwca w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się druga edycja Good Game, kierowanej do graczy imprezy stawiającej na właściwie wszystko, co związane z naszym hobby. Będą tam nowe gry konsolowe, stoiska z pecetowym sprzętem, e-sport, youtuberzy, składająca się ze 150 stanowisk strefa gamingu TCL Multimedia, a gdzieś między tym wszystkim my, jako redakcja Polygamii. Na naszym stoisku zagracie na PC i konsolach, np. w LEGO City: Tajny Agent (LEGO City: Undercover) czy premierowego Tekkena 7 (gry będą się zmieniać). Wszystko na gamingowych monitorach Samsunga, który został naszym partnerem na czas trwania tego wydarzenia.

Równocześnie i właściwie w tym samym miejscu co Good Game odbywa się konferencja Edu Expo i Warsaw Comic Con. Ten pierwszy, drugi odbędzie się w stolicy tydzień później.

Szczegółowy plan Good Game, a także ceny biletów i mapkę z dojazdem z centrum Warszawy, znajdziecie na stronie organizatora. W dedykowanych zakładkach jest też rozpiska dotycząca konferencji i Comic Conu.

Paweł Olszewski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Baner77
Użytkownik

Szkoda, że do Nadarzyna daleko 🙁