Zmien skórke
Logo Polygamii

Już wkrótce nadarzy się okazja, żeby pograć w Anthem przed premierą

Najbliższe testy nie wymagają składania preordera, ale nie będą ogólnodostępne.

Skoro mowa już o BioWare, twórcy dali znak życia nie tylko w temacie serii Dragon Age, ale również Anthema. Przede wszystkim studio opublikowało zapis wczorajszego Live Streama prezentującego nowy gameplay. Mało jednak emocjonujący Jeżeli liczycie na dynamiczną akcję – trafiliście pod zły adres. Całość skupia się na prezentacji Fortu Tarsis. Lokacji, która ma pełnić rolę bazy wypadowej dla kolejnych misji. Zobaczyliśmy też jak wygląda wyszukiwanie meczy i tyle…  Warto natomiast zwrócić uwagę na to, że pomijając ładną oprawę graficzną, produkcja działa na razie dość słabo.

Co dzieje się po dołączeniu do innych graczy, dowiemy sie natomiast już w czasie nadchodzących The Game Awards. W ich trakcie pojawić ma się nowy zwiastun gry. Już dzień później (8 grudnia) wystartują natomiast zamknięte testy. Zamknięte oznacza przy tym, że zgłosić się do nich może każdy, ale finalnie twórcy zaproszą do zabawy ograniczoną grupę zainteresowanych, a rozgrywki nie będzie można rejestrować. Jeżeli chcecie spróbować, pod tym adresem można się zapisać.

Zamknięta alfa potrwa tylko przez dwa dni (do tego z przerwami w dwóch 3 godzinnych sesjach na dzień) i będzie można bawić się na PC, PS4 oraz Xboksie One. Premiera pełnej wersji Anthema nastąpi natomiast 22 lutego 2019, a grudniowe testy nie są najpewniej ostatnimi.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ghoulas
Użytkownik

Dokładnie to bedą 4 sesje testowe zamknięte w 2 dniach 8 i 9 grudnia.

wombat
Użytkownik

To ta gra co ostatecznie dobije Bioware?

Popularne wpisy

Popularne Gry