Zmien skórke
Logo Polygamii

John Wick dostanie grę od… Mike’a Bithella

Thomasa nie zabiła samotność.

No tak, „John Wick” to współczesny klasyk kina akcji, który z Keanu Reevesa zrobił większą ikonę niż dwadzieścia lat temu „Matrix”. Świetne filmy, za chwilę już trylogia, które nijak nie potrzebowały gry. Dlatego dostaną grę, jasna sprawa. I to nie grę akcji, a jakąś dziwną strategię taktyczną. „Pan sobie tylko śmieszkuje” – myślicie, gdy ja autentycznie uważam, że John Wick Hex (tytuł) ma sporo sensu. Idzie własną ścieżką, nie siląc się na tradycyjne zagrywki licencyjniaków. Wcale nie będzie wypuszczany na gwałt, żeby zdążyć na hype „trójki”, tylko „wyjdzie, gdy będzie gotowy”. Wygląda ładnie.

Ale najważniejsze – dłubie nad nim Mike Bithell. Autor Thomas Was Alone, Volume, a także obu Circularów – o Subsurface czytaliście w eSzperaczu, o Quarantine w recenzji na dwa głosy (niebawem następna, serio!). Gość przede wszystkim… piszący. Literat właściwie, ale związany z jakiegoś powodu z naszą branżą. Bithell nie zaliczył od dawna żadnej prawdziwej wtopy, więc dlaczego miałoby stać się to teraz, skoro świadomie wybrał sobie tak osobliwy projekt (i przekonał do niego wielką wytwórnię)? Na pokładzie ma głosy Iana McShane’a oraz Lance Reddicka. Nie wiadomo tylko, co z samym Neo. Mordka jest, to chyba nie odpuszczą.

Ach, no i pecetowcy Bithella przestaną lubić, bo John Wick Hex zacznie na wyłączność Epic Games Store.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Wygląda paskudnie. Wygląda jeszcze paskudniej jeżeli weźmie się pod uwagę czym film stoi – ruchem który zawiera się w sposobie walki baby jagi, oświetleniem i kolorami.

snik
Użytkownik

Johnem Wickiem nigdy się nie interesowałem. Dopiero zwiastun najnowszej części serii przekonał mnie, że można warto nadrobić te filmy. Bithell jest spoko. Zawsze tworzy tytuły bardzo dobre narracyjnie, z ciekawym klimatem i światem, choć nic, co wyszło spod jego klawiatury nie znajduje się w moich topkach. Gry turowe uwielbiam, więc za to gra ma u mnie plusa, tak samo jak za grafikę stylizowaną na komiks. To co mi się jednak zupełnie nie podoba, to animacje postaci, strasznie sztywne i drewniane, a fakt, że to Announcement Trailer nie zwiastuje raczej poprawy w kwestii… Werdykt: jak wyjdzie poczytam recenzje, zobaczę gameplaye i… Czytaj więcej »

Popularne wpisy

Popularne Gry