Zmien skórke
Logo Polygamii

Jeżeli brakuje wam satysfakcji z własnej pracy, Yuppie Psycho podziała na was motywująco

Tylko Ty sam możesz siebie powstrzymać przed osiągnięciem sukcesu!

Jeżeli spędzacie całe dnie robiąc bekapy, pozyskując kontrybucję nowych zasobów przez netłorking albo skedżulując mitingi (pozdrawiam generator korpobełkotu), z pewnością nie możecie doczekać się premiery Yuppie Psycho. Jeżeli zrobiliście w tym momencie wielkie oczy, nic straconego. Właśnie zrobiłem risercz i forwardnę wam newsa, w którym dowiecie się, o co chodzi.

Zdaniem twórców z Baroque Decay (ojców The Court Lucanor, pixelartowej gry w stylu Zeldy), ich nowa gra to survival horror, ale tak naprawdę napisana przez nich opowieść to samo życie. W czasie zabawy wcielamy się w Briana Pasternacka, który prawdopodobnie zrobił profil na linkedinie, bo zadzwonił do niego hedhanter. Zaraz potem otrzymał pracę w wymarzonym korpo o nazwie Sintracorp i od tej pory pnie się po szczeblach hierarchii wykonując liczne taski, jakie zleca mu szefostwo. Przypomina to prawdziwą walkę o przeżycie…

Podobno 90% kserokopiarek psuje się od odbijania na nich pośladków…

By dotknął nas kolejny majlstołn, będziemy musieli nauczyć się gdzie co leży, z kim o której pogadać przy zbiorniku z wodą i jakie decyzje podjąć po drodze. Naszym celem jest przeżycie 5 lat w towarzystwie kolegów, którzy ścigają z nami się. Jak to w grach przygodowych i prawdziwej robocie, będzie też nieliniowo. Nie jest powiedziane, że przetrwamy.

A wy jesteście zadowoleni ze swojej pracy?

Jeżeli „robota w korporacji i karta z debetem to jest wasz majestat”, powinniście ową kartę podpiąć do Steama i wyczekiwać momentu, na który twórcy Yuppie Psycho ustawią sobie dedlajn. Chodzą słuchy, że termin zafiksowany jest jeszcze na ten rok. Pamiętaj, PRZYSZŁOŚĆ FIRMY ZALEŻY OD CIEBIE! Bądź tym jedynym!

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cruzer969
Użytkownik

“Podobno 90% kserokopiarek psuje się od odbijania na nich pośladków…” – ja to jestem ciekaw skąd ty masz takie informacje? Czyżby autopsja? 😀 Co do samej gry, to bardzo mnie zaciekawiła 😉

gseed
Użytkownik

O i to jest polygamia jaka lubię ;). Dobry tekst!

Popularne wpisy

Popularne Gry