Zmien skórke
Logo Polygamii

Jest pierwszy teaser Battlefielda V

Potwierdziły się przypuszczenia o II wojnie światowej.

Firma Electronic Arts na dwa dni przed podaniem obiecanych oficjalnych informacji na temat Battlefielda 5 udostępniło krótką filmową zajawkę gry. Niewiele z niej w zasadzie wynika (trwa tak naprawdę kilka sekund), ale dowiedzieliśmy się jednego – gra toczyć się będzie w realiach II wojny światowej.

Wynika to wprost z widocznych na ekranie gry symbolach walczących frakcji – niemieckiego Krzyża Żelaznego i flagi Wielkiej Brytanii. Fragment, który możecie obejrzeć poniżej, pochodzi wyraźnie z trybu multiplayer gry.

Zwiastun kończy się przypomnieniem, że EA poinformuje graczy o nowym Battlefieldzie 23 maja o godzinie 23:00 naszego czasu.

Czy II wojna światowa dziwi? Nie, w żadnym wypadku. Ale po wcześniejszych obietnicach EA, według których serię czekać miały “fundamentalne zmiany”, można było oczekiwać czego chociaż trochę świeższego. Gracze spekulowali chociażby na temat możliwości umiejscowienia gry podczas wojny w Wietnamie.

Teraz pozostaje nam już tylko poczekać jeszcze te dwa dni i przekonać się, czy DICE jednak ma w zanadrzu jakąś niespodziankę.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Finear
Użytkownik

nuda, w tym momencie skłonny byl bym zapłacić za remaster bf3 byle tylko ludzie byli na serwerach

MrDraiger
Użytkownik

Panie, to były dobre czasy.

Bartosz Witoszka
Użytkownik

To zrobili wyciek przed oficjalną zapowiedzią, która poprzedza oficjalną imprezę tego wydawcy, czyli EA Play. No żesz…

Aimagylop
Użytkownik

Ja nie mogę z tymi tytułami. Był BF4 jako czwarta część (nie licząć spin offów), potem BF1 bo pierwsza wojna światowa i teraz BF 5 bo druga wojna i szósta część.

Popularne wpisy

Popularne Gry