Zmien skórke
Logo Polygamii

Jedna kooperacyjna strzelanka z zombiakami to za mało? Ok, poznajcie World War Z

Wróć - poznajcie nowe oblicze World War Z. Growe.

Kasę wykłada wytwórnia Paramount Pictures, a tytuł jest oczywiście nawiązaniem do filmu z 2013 roku, opartego z kolei na książce Maxa Brooksa. Developerem jest Saber Interactive, które póki co świata nie podbiło choć odwala ponoć świetną robotę przy Quake Champions. Z rozmowy z VentureBeat dowiadujemy się, że nad projektem czuwa tylko pięć osób z id Software.

Ale wróćmy do World War Z – gry która ma chyba mocniej stawiać na akcję niż na survival jako taki. Kampania będzie tu klasyczną serią misji, które zabiorą nas m.in. do Nowego Jorku, Moskwy czy Jerozolimy.

I choć nie ruszymy na nieumarłe hordy z otwartą przyłbicą, to wykorzystywanie pułapek i otoczenia ma pozwolić “spuścić ze smyczy burzę ognia dzięki zróżnicowanym broniom“. Więc tak – stawiam na akcję i konkretny wygrzew zamiast dylematów moralnych.

Premiera w przyszłym roku.

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
5 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

Wolałbym grę nastawioną na survival na podstawie książki. Wystarczająco Usainów Boltów już zastrzeliłem w lepszych grach

JohnStar
Użytkownik

Powiem dwa słowa CO-OP. W Left for Dead grało mi sie miodnie i jeżeli ta gra pójdzie w takie klimaty, ma szanse.
W temacie zombi to marzy mi się dobry survial z ciekawą mechaniką, szkoda ze Day Z nie spełniło swoich oczekiwań i nie zostało grą jaką mogła by być.

daget24
Użytkownik

Nie no spoko. Jak gra podkręci wskaźnik ilości Zombie do tysięcy naraz jak z trailera to może się przyjąć. Wolę w sumie kolejną napierdzielankę niż kolejny ultra żmudny Survival.

Aimagylop
Użytkownik

Za mało Brada pijącego pepsi.

JohnStar
Użytkownik

hehe! W punkt! Tak swoją drogą to zombiaki ze świata World War Z są niedopokonania w walce bezpośredniej. Helikopter na lotniskowiec i elo! nie wynurzam karabinu

JohnStar
Użytkownik

Zombie z genem Lidla 😉

Popularne wpisy

Popularne Gry