Zmien skórke
Logo Polygamii

Jason Schreier potwierdza umiejscowienia następnych odsłon Assassin’s Creed i Watch Dogs

Ubi daje tropy, ale pewnie wolałoby pozostawić odrobinę tajemniczości.

Kilka dni temu pisaliśmy o tajemniczym easter eggu, który został znaleziony w The Division 2 (ciekawe, jak Bartek zareaguje na wieść, że wróciłem do zabawy i mam ochotę na drugie DLC do naszej recenzji), sugerującym, że przyszłoroczne Assassin’s Creed odpuści śródziemnomorskie klimaty oraz wywiezie erpegowych skrytobójców daleko na północ, do krainy wikingów. Niespodzianka odbiła się w branży szerokim echem, więc prędzej czy później musiała zachęcić najpopularniejszego dziennikarza, Jasona Schreiera, do komentarza.

Kotaku dowiedziało się od dwóch niezależnych źródeł, że Assassin’s Creed planowany na 2020, na razie nazywany „Kingdom”, rzeczywiście będzie opowiadał o wikingach. Nie wiemy niczego więcej o grze, ale biorąc pod uwagę fenomenalne Odyssey – jesteśmy podekscytowani, aby to zobaczyć. Teaser z The Division 2 jest dziwny. Ubisoft od dawna lubi wkładać małe zajawki swoich przyszłych gier do obecnych. Jeden z patchów do Watch Dogs 2 podrzucił sporą podpowiedź graczom, że Watch Dogs 3 przeniesie nas do Londynu (i tak będzie).

O zmianie zakończenia Pacz Piesełów w San Francisco pisaliśmy jeszcze w 2017 roku. Najwyższy czas, aby wyciągnąć tę serię znowu przed światła reflektorów. Podejrzewam, że obecny rok będzie kluczowy dla marki, bo Asasyni robią sobie chwilę przerwy, a potem przyjdzie pora na zmianę sprzętów pod telewizorem. O ile powstająca od długiego już czasu „trójka” nie planuje być tytułem multigeneracyjnym, jak – khe-khe – swego czasu kontrowersyjny oryginał, może stać się głównym punktem konferencji Francuzów na E3. Europa mogłaby bardzo posłużyć tak zamerykanizowanej serii. A o tym, że cholernie chciałbym Assassin’s Creed wśród wikingów, już wspominałem.

Dzieje się ciekawie.

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
2 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Z ostatniej chwili: ubigame nadal wydawane!

C.C. Stellar
Użytkownik

Oby zredukowali albo najlepiej usunęli obowiązkowy grind.

Finear
Użytkownik

nie grałem na premierze wiec może ten miesiąc później coś się zmieniło ale nie było żadnego obowiązkowego grindu ?

Levkoni
Użytkownik

Bo ludzie nie wiedzą co to grind i powtarzają głupoty, jak już raz ktoś powiedział. Grind to ciągłe powtarzanie pewnych czynności w grze w celu zdobycia pewnych korzyści, np. nowego ekwipunku czy PD. W AC: Odyssey nigdy grindu nie było. Natomiast bywało tak, że w wątku głównym okazywało się, że mamy niższy level niż wymagany do zrobienia kolejnych zadań. Ale tego problemu nie było, jeśli ktoś robił fabularne zadania poboczne. Więc nie ,nie było przymusowego grindu chyba że gracz sam zamiast porobić zadania to wolał iść robić powtarzalne okazje i wydarzenia.

Popularne wpisy

Popularne Gry