Zmien skórke
Logo Polygamii

Jak będą wyglądać pudełkowe wydania gier na Playstation 5? Zobaczcie sami

Tak będą wyglądać pudełkowe wydania gier na Playstation 5
Raczej ewolucja niż rewolucja, ale gustowna.

To będzie krótki news, ale sprawa jest godna uwagi. Sony pokazało (oficjalnie, nie jakieś tam przecieki/domysły), jak będą wyglądały pudełka z grami na Playstation 5.

Na pierwszy ogień pójdzie “Marvel’s Spider-Man: Miles Morales”. Informacja pojawiła się na oficjalnym blogu giganta, gdzie Sid Shuman z Sony napisał:  “Oto pierwsze spojrzenie na pudełko gier PS5, które zobaczysz na półkach sklepowych w okresie świątecznym”. Potwierdza się tym samym, że nowy Człowiek-Pająk faktycznie zadebiutuje pod koniec roku i będzie samodzielną grą, a nie rozszerzeniem do “Marvel’s Spider Man”.

Co się zmieniło? Samo logo PS5 będzie odtąd czarne, a niebieski pasek, zajmujący górną część okładki zmienił kolor z niebieskiego na biały, który będzie dominował na Playstation 5.

Na koniec wracamy do sfery spekulacji. W sieci pojawiły się “pierwsze, prawdziwe” zdjęcia nowego pada. Czekamy na wasze wrażenia.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Trikson
Użytkownik

Pudełka i tak trzymam w szafce więc nie boli mnie to bardzo, ale jak rozumiem zmianę paska na biały, tak za trochę dziwne uważam pozostanie przy niebieskich pudełkach.
Jeżeli wzorujemy się na samej konsoli i do tego nawiązujemy to pudełka powinny być w biało-czarnej stylistyce, nie biało niebieskiej nieprawdaż?

Co mnie natomiast boli dużo bardziej to to dosłowne tłumaczenie twitta zamieszczone w artykule. Może się czepiam, ale brzmi to jak ze sprawdzianu z angielskiego w podstawówce. Przydałby się też link do samego wpisu, gdyby ktoś chciał szybko skoczyć do źródła.

Popularne wpisy

Popularne Gry