iPlayer spodobał się właścicielom PS3

iPlayer spodobał się właścicielom PS309.09.2009 17:34
Jakub Jatkiewicz

BBC poinformowało, że użytkownicy konsol PlayStation 3 stanowią znaczą grupę wszystkich korzystających z iPlayera. Dostęp do tej usługi właścicielom konsol Sony umożliwiła ostatnia aktualizacja oprogramowania. Zdaniem BBC w tej chwili użytkownicy PS3 stanowią 10% wszystkich odwiedzających iPlayer.

"Reakcja użytkowników na nasz nowy iPlayer na PS3 była niesamowita. Pomimo tego, że od czasu kiedy wystartowaliśmy nie minął jeszcze tydzień, iPlayer na PS3 stanowi już 10% wszystkich odwiedzin, prześcigając Maka (8,5%) i będąc tym samym naszą drugą najpopularniejszą platformą.

Żeby zobaczyć, czy ta tendencja utrzyma się w kolejnych tygodniach będziemy musieli poczekać, ale to entuzjastyczne przyjęcie pokazuje, że użytkownicy chcą iPlayera na swoich telewizorach - coś co wróży dobrze Canvasowi oraz innym propozycjom IPTV".

iPlayer pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii na dostęp do wielu różnych materiałów video BBC za pośrednictwem witryny internetowej, P2P, telewizji kablowej oraz telefonów komórkowych

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)