Internet Protector 2004 od Play

Internet Protector 2004 od Play18.03.2004 15:18
Materiały prasowe

Informacja prasowa: Internet Protector 2004 pozwala na znaczące zwiększenie bezpieczeństwa komputera i dokumentów poprzez wszechstronną kontrolę zainstalowanych programów, Internetu i sieci lokalnej.

Podstawowe funkcje programu Internet Protector 2004:

Programy

Funkcje z działu Programy pozwalają na szczegółową kontrolę zainstalowanych programów pod kątem ich bezpieczeństwa.

Dostępne są funkcje bieżącego monitorowania i podglądu listy programów mogących wymagać weryfikacji, a także narzędzie pozwalające na odnalezienie podejrzanych aplikacji znajdujących się na twardym dysku.

Internet

Funkcje z działu Internet udostępniają skuteczną ochronę przed włamaniami do komputera, dostarczają również narzędzia do podglądu bieżących połączeń oraz mechanizmy identyfikujące.

Dzięki tym funkcjom możliwy jest podgląd bieżących połączeń internetowych, testowanie systemu, blokowanie podejrzanych adresów IP oraz identyfikacja potencjalnych włamywaczy, a także analizowanie e-maili i zabezpieczenie przed dialerami.

Sieć lokalna

Funkcje z działu Sieć lokalna umożliwiają podgląd i kontrolę bieżącego stanu zasobów udostępnianych innym użytkownikom sieci lokalnej.

Dzięki tym funkcjom możliwy jest podgląd oraz monitorowanie wszystkich zmian w udostępnianych zasobach, informowanie o plikach otwartych na komputerze użytkownika przez inne osoby oraz o sesjach aktualnie nawiązanych z komputerem

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)