Zmien skórke
Logo Polygamii

Impreza Dark Souls - widzimy się w Warszawie

W Warszawie odbędzie się impreza organizowana przez społeczność Dark Souls.

23 czerwca, zbliża się godzina 18, słońce powoli chyli się ku zachodowi. Jest sobota, więc wieczora nie wypada spędzać w domu. Jeśli zatem przypadkowo będziecie w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 30, zachęcam do odwiedzenia klubu New Meta. Odbędzie się tam impreza pod szyldem Dark Souls Remastered oraz turniej z ciekawymi nagrodami.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale pod warunkiem, że macie ukończone 18 lat. Wszyscy chętni, by spróbować swych sił w turnieju, mają czas do 16 czerwca, by zgłosić chęć uczestnictwa (należy pisać na ten adres: dksr.eventk1@gmail.com).

Jakie konkurencje przewidują organizatorzy?
Etap 1 – wyścig zlokalizowany w Sen’s Fortress. Gracze biec będą od bramy do windy i z powrotem, a ich czas zostanie zapisany na kilku check pointach. 20 najlepszych osób przechodzi do kolejnego etapu.
Etap 2 – przetrwanie w Tombs of Giants, a dokładniej w ciasnym pokoju, w którym czekać będzie ember i 6 wielkich szkieletów. Gracze nie dostaną broni ani tarczy, więc będą musieli popisać się nie lada zręcznością robiąc uniki. Konkurencja zorganizowana jest według metody turnieju 4 skoczni. Polega to na tym, że uczestnicy łączeni są w pary i lepszy z nich przechodzi, zaś gorszy odpada. Dalej przechodzi 12 osób.
Etap 3 – zabij, zanim zostaniesz zabity. Cudu tego trzeba będzie dokonać w Catacombs – a dokładnie przy nowym ognisku przy Vamoshu. Zadanie graczy polegać będzie na ubiciu na czas wszystkich szkieletów na kołach oraz pokonaniu Pinwheela. Najlepsza czwórka wojowników trafia do finału turnieju.
Etap 4 – 1vs1, czyli klasyczny PVP.

Po turnieju przewidywana jest zabawa.

A, to będzie też Dzień Ojca. Tak tylko przypominam.

Przy okazji polecam naszą dzisiejszą recenzję gry autorstwa Pawła Kamińskiego.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

Pójdę z czystej ciekawości. Z tego co widzę, to impreza nie jest wspierana przez Bandai Namco, ale i tak może być ok. Najwyżej upije się Estusami.

BioBuster
Użytkownik

Chyba raczej “ognisku przy Vamosie”?

Baner77
Użytkownik

Żałuję, że tego dnia będę poza miastem, i do tego jeszcze w dzień ojca!
Oby więcej tego typu imprez! Wiadomo na czym będzie rozgrywany turniej?

Popularne wpisy

Popularne Gry